Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várja valaki 14-15. -ére?...

Nem várja valaki 14-15. -ére? Nekem ma egész nap szúrkál a jobb petefészkem. És az utóbbi 1 hétben hányingerem van, öklendezem, de inkább reggel. A kaját sem kívánom nagyon.30 naposak a ciklusaim, de most valamiért a 11 napon volt peteérésem.

Figyelt kérdés
Folyásom nincs egyáltalán.
2009. nov. 10. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

elvileg én nem várom,remélem gyakorlatilag is így lesz:)én tegnap egy barna pötyöt találtam a bugyimon,lehet olvastad ma kiírtam kérdésben is,hogy lehet e beágyazodási pöty.Amúgy 3 napja érzem az alhasam középen.A reggeli hőm 37,1.És kicsit mintha megakarna jönni érzés,ez azért új nekem mert csak akkor szoktam érezni mikor megjön csak azon az egy napon se elötte se utána.És nem szoktam barnázni se.Remélem baba lesz:))

2009. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 14.ére nem várom örülnénk a babucinak:)) én mindenkinek drukkolok puszi nektek 21L
2010. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!