Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát,...

Nagyon szeretnék kisbabát, most késik pár napot, csináltam terhestesztet, de negatív lett. Nagyon elszomorodtam, pedig tudom, hogy anyagilag nem győznénk. Mivel tudnám csillapítani az anyaság utáni vágyamat? 19/L

Figyelt kérdés
Amúgy biztos párkapcslatban élek, és a párom is szeretne kisbabát.Csak az anyagiak miatt sajnos nem lehetséges.
2011. jan. 14. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh!Ez egy jó kérdés!Gondolom most te egy olyan hullámvölgy tetején vagy,amikor nagyon akarsz babát,de hidd el ez mindig változik!Menj,élj,bulizz...!!!
2011. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy a konkrét babatervezés előtt átéltem ugyanezt, azaz késett, negatív lett a teszt, elszomorodtam mert beleéltem magam hogy hátha. Aztán a nega teszt után pár nappal elmúlt a szomorkodás, hiszen úgy voltam vele hogy nemsokára úgyis lesz babám, tudja mikor kell jönni :))))


Aztán amikor már túl voltunk esküvőn, eljött az a pont hogy na akkor kezdjük, és már 6 hónapos lesz :)


Ne aggódj éld ki magad amíg éehet, és nemsokára anyuka leszel te is, addig meg fogadd meg a tanácsom (én is ezt tettem): BULIZZ, SZÓRAKOZZATOK, MOZIZZATOK, LEGYETEK KETTESBEN, AMI CSAK BELEFÉR!!!!! :)

2011. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam, mint te, csak mi a suli miatt nem akartunk akkor (én még tanultam). Aztán pár napmúlva elmúlt a vágy. De rám amúgy félévente rámtört, hogy babát akarok (és a párom is akart), de úgy voltam vele, hogy egyrészt sose kapom vissza azokat az éveket, amiket kettesben tölthetünk, szórakozással, utazással. Másrészt pedig azt szerettem volna, hogy olyankor születik babánk, amikor minden készen áll a fogadására.

20 évesen elvett a férjem, lediplomáztam, és 21évesen megszültem a kisfiamat. Így is "korainak" számít, de a férjem 30 volt, ésegyáltalán nem érzem, hogy lemaradtam volna valamiről. De kellett ez a plusz 2-3 év!

Hidd el, ha most nincs baba, így kellett lennie!

Még készülgessetek rá kicsit anyagilag is, lelkileg is;).

2011. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nyaron leszek 21eves...Mi egy honapot probalkoztunk.5nappal ezelott teszteltem (aznap kellett volna megjonnie),akkor negativ lett.Ma reggel teszteltem es pozitiv lett :)..Tesztelj.:)sok sikert.Szerintem a kor nem szamit,hogyha erett vagy hozza:)
2011. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!Utolsó válaszolónak:Ha továbbra sem jön meg tesztelek majd pár nappal később mégegyet, hátha... Nektek meg gratulálok és boldog babavárást! :)

Másrészt még annyit, hogy bár csak 19 éves vagyok, de teljesen érettnek érzem magam az anyaágra, és ez nem csak egy hullámvölgy mindig is családcentrikus emberke voltam. Csak most már nem csak vágyom rá, hanem késszen is állok.

De mivel egy kisbabának biztos háttér kell, addig amíg nem tudjuk neki azt 100%osan biztosítani, nem tervezzük tudatosan a babát. De ha véletlenül becsúszna akkor egy nagyon boldog és szerető családba születne :) Amúgy az eskövőt mi a jövő nyárra tervezzük a párommal.. :) Mégegyszer köszönöm a tanácsokat, mind nagyon hasznos volt számomra :)

2011. jan. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!