Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szúródik a jobb petefész...

Miért szúródik a jobb petefészkem körül? Sőt, inkább nyilallásnak nevezném. Még csak a 9. napomon vagyok, ez nem hinném, hogy a pé. Együtt voltam a férjemmel tegnap reggel, és ma is, ez befolyásolhatja? Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a hónapban , mesi után volt peteérésem, pedig mindig félidőben szokott lenni!
2009. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy orgazmustól lehet spontán tüszőrepedés, de szerintem ritka. Nem szedsz valamit, ami miatt hamarabb lehetett volna PÉ-d? Testi tüneteid nem voltak, pl. tojásfehéres nyák, stb.?
2009. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit, még egyelőre, bár már készülünk orvoshoz menni. A tojásfehérjés dolog is megvolt, csodálkoztam is, most? Mérem a hőmet, és ilyenkor semmi változás nincs. Akkor nem értem. Na mindegy, ha ez vmi pé, és pont elkaptuk, csak örülhetek végre! :)
2009. febr. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!