Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap inszeminációra megyünk,...

Holnap inszeminációra megyünk, egy órára van tőlünk a rendelő, ha otthon vesszük le a spermát és visszük be, nem túl hosszú idő?

Figyelt kérdés
Nem károsodnak annyi idő alatt?Miben és milyen hőmérsékleten tároljuk azalatt a több mint egy óra alatt?
2009. febr. 1. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem ott veszitek? frissen csak hatékonyabb, nem?
2009. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,igazad van,csak hogy a párom attól fél hogy nem fog menni ott,idegen helyen stb.
2009. febr. 1. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A világért se kockáztassatok!!! Muszáj lesz a párodnak ott helyben teljesen frisset adni, mégha kellemetlen is.

Mindent a szent cél érdekében!

2009. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is úgy vittük be.Semmi baja nem lett.A megszokott otthoni körülmények között űrített ondó minősége jobb,mint az ismeretlen helyen űrített ondó.

FONTOS!20 C alatti külső hőmérséklet esetén az ondót belső zsebben,testmelegen kell az intézetbe szállítani,tehát táskában,külső zsebben szállított ondó idő előtt lehűl!!!!!!Ürítés után legkésőbb 1,5 órával a labóratóriumba kell érkeznie az ondónak.

Sok sikert!

2009. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minket leszúrt az asszisztens, hogy a professzor úr nem szívesen dolgozik hozott anyaggal...

Én a tégelyt egy vastag zokniba csomagoltam, és a testemnél fogtam, így szállítottuk be, háromnegyed óra alatt voltunk ott, plusz a várakozás a felvételi ablaknál, meg a várakozás a felhelyezés előtt... majdnem 10 óra volt, mire felhelyezték az anyagot. 8ra hívott a doki, és fél 7 körül produkált a férjem a pohárba. Tiszta ideg voltam, hogy már rég meghaltak szegények...

Ez egy hideg szeptemberi napon volt, azóta 21 hetes vagyok, de azt javaslom, inkább produkáljátok a cuccot ott, mert azt az aggódást, hogy az egész hacacáré felesleges volt, nem kívánom senkinek...

2009. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is aztmondom ne kockáztass!!!!!van ott külön helység!tudom hogy féltek attol hogy nemfok felállni meg ilyenek de az én férjem is attol fél!!!!Bekell vetni minden női praktikár hogy menjen neki a dolog!

Én is félek kicsit hogy nemfog menni meg minden de ha hoztok akkor meg tényleg nagyon izgulhattok hogy jo e az anyag nagyon nagy idegeskedés ha meg nemsikerül soha nembocsássátokmeg magatoknak!

2009. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!