Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kaptam tüszőrepesztő...

Tegnap kaptam tüszőrepesztő injekciót tegnap olyan érzésem volt mint akinek le akarna szakadni a hasa, ma meg úgy fáj mintha fel lennék fázva, pedig nem vagyok! Ez ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok rá válaszolni mert én is most fogok kapni. Mennyit fizettél? Hova adják?

2009. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most lehet tökhülyének fogok kinézni... félek, hogy rám is ez fog várni, és érdekel a dolog. Akkor beadják ezt a szurit és utána ilyen hasfájással szeretkezni KELL?!
2009. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok újra. Eddig másnál is olvastam hogy fáj...
2009. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem vasárnap volt esedékes a tüszőrepi szuri,így otthon kellett megoldani a beadatást.Másnap úgy éreztem leszakad az alhasam,és mintha izomlázam lett volna.Minden mozdulat fájdalmas volt.Sajnos ez természetes!
2009. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:nekem decapeptyl-t írtak fel,1 ampulla 1800 Ft volt,és hasfalba kell adni.Ez nem fáj,csak pár másodpercig erősen csíp.
2009. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem két féle szurit irtak fel!Az egyiket szerdán adta be a doki,a másik fajtát pedig otthon a párom!Mind a két fajtából három ampua van,amiből nekem csak egy-egy kellett!Összesen 20000-forint volt!!
2009. febr. 1. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem kaptam tüszőrepesztőt még soha, de spontán úgy szokot fájni, mitnha meg akarna jönni, iszonyatosan fáj olyankor mindíg a hasam és a derekam, zsibbad a lábam, korábban míg nem akartunk babát azt hittem, hogy meg fog jönni, csodálkoztam is, és mindíg utána számoltam, úgyhogy ez jó jel!!
2009. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. febr. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!