Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélt megtermékenyítés napjától...

Vélt megtermékenyítés napjától folyamatos petefészekfájás, utána pedig a 8. napon (tegnap este) erős (alacsony a fájdalomküszöböm) alhasi fájdalom, azóta semmi. Mi lehetett ez? Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
8-án kellene megjönnie a mensimnek, a derékfájáson kívül más tünetem nincs.
2009. febr. 1. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ez bármi lehet még, mensi előjele is.pl a szúró fájdalom meg tüsszőrepedés..
2009. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tüszőrepedés szerintem nem, mert az átlag 25 napos ciklusom 19. napján vagyok és a petefészekszurka alapján most a 10. napon volt a peteérésem.
2009. febr. 1. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
értem de a tüsszőrepedés történhet a hasfájdalom 2-3 napján is..tesztet ovulációsat nem csináltál??Mert babatünetnek még korai sztem.
2009. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! nem használok ovutesztet, csak a pé-t figyeltem, ez az első élesben próbálkozós hónapunk még csak, de jó lenne ha már össze is jönne.
2009. febr. 1. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
szia megint én...jaaa első hónap...de jó akkor meg amúgy is bármi lehet, sajana nekünk 8 hónapja semmi::(
2009. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nektek 1. baba lesz? Nekünk már van egy 17 hós kislányunk (az orrát szívtam épp, azért írok később), ő hamar összejött, de nem tudom hányadik hónapban, mert abszolút nem figyeltünk semmire. :-) Te milyen módszereket 'vetsz be' a siker érdekében? Ha neadjisten szükség lenne rá...
2009. febr. 1. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, nekünk meg 27 hós a kisfiúnk:)tesó lenne, ...kisfiúnk elsőre összejött...érdekes ez, most meg valszínű laparos műtétem lesz egy ciszta miatt:(Hát én teszteztem meg néztem peteérérést, most meg már semmi, mert elegem van ebből, el se tudodm képzelni h terhes leszek még..::(
2009. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ui., most mennem kell de ha van kedved privit írhatsz:)jó éjt
2009. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam privit pár napja, nem kaptad meg??
2009. febr. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!