Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cisztának mi a tünetei?...

A cisztának mi a tünetei? Láz? Fájdalom? A hő olyankor magas? Vagy alacsony? Mell? És lehet ciszta esetén téves + teszt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem egy évig volt cisztám amit tavaly októberben műtöttek ki!Nekem nagyon nagyon fájt a petefészkem, nagyon fájt tőle pisilnem is és lázam is sokszor volt!Igen mutathat hamis eredményt a teszt!Mindenképp menj orvoshoz és ő megtudja nézni hüvely uh-án hogy mi a baj!!!!
2008. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cystával a hő magas.37,2 körüli.Nekem fájt a mellem is és olyan érzés volt mintha terhes lennék.Éreztem valamit lent ,olyan mintha lenne ott valami.És éngem eggyik hajnalban vittek korházba ugy begörcsöltem.És csak rosszindulatu cysta esetén lehet pizitiv teszt.És nekem a következő honapban magátol elmult a cysta.Neked a teszt pozitiv?és miota késik?akarnátok babat?
2008. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pénteken kellett volna megjönnie, van azóta 2 negatív teszt, melleim fájnak, fehér krémes folyásom van, álmos vagyok állandóan, hőm 37 vagy 37,1. Reggel fogok újra teesztelni, csak most eszembe jutott, h mi van ha nem is babás, hanem cisztás vagyok.
2008. ápr. 7. 14:43
 4/7 anonim válasza:
Szia, teszteltél már? Ha igen, akkor mi lett az eredménye?!
2008. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!! Nekem tünete egyáltalán nem volt! Annyi hogy egy reggelen eszméletlenül elkezdett görcsölni a hasam és elájultam! A kórházba 3 vagy 4 napig vizsgáltak mire rájöttek az orvosok hogy cysta volt és kiműtötték, mivel annyira elbújt hogy nem vették észre! Mindenképp menj orvoshoz és ott majd elvégzik a kellő vizsgálatot!
2008. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem, és negatív.:((( Mostmár tuti nem vagyok terhes. Ez a 33 napom :(
2008. ápr. 9. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ilyet se hallottam meg, rosszindulatu ciszta. a ciszta vizzel telt holyag, nem daganat..
2009. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!