Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ezek a tünetei...

Terhes lehetek? Ezek a tüneteim:a menstruációm hamarabb megjött és inkább barnás volt egyáltalán nem volt benne nyálkahártya!

Figyelt kérdés
nagyon kívános vagyok,pedig alig esszek egéssznap és most pedig ez van,multhéten végig szédültem az egéssz hetett,a mellemen kis vékony erecskék jelentek meg,gyakrabban kell pisilnem!jah és egésznap álmos vagyok szoktam is aludni délután!
2009. febr. 2. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem valószínű hogy terhes vagy mert akkor nem menstruálnál.Ezek a tűnetek néhány hónapos terhességnél jönnek.A barna folyást és a gyakori vizelés a felfázásra vezethető vissza.A vékony erek a melleden pedig lehet hogy a menstruációtól duzzadt meg és azért látod.Biztos hogy nem vagy terhes
2009. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Lehet baba, ha a mensid jóval kevesebb volt, és nem voltak görcsök! Ha már elmúlt a mensid, tesztelj egyet, ha baba van már kimutatja a teszt!
2009. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is tesztelj mert ha baba van akkor kimutatja!
2009. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy babás vagy, csinálj egy tesztet, de a tüneteteid lehetnek másoktól is! Bár annak, akinek megvan a várandósság mellett az elején, inkább kevés és barnás a menszije. Tesztelj! ;-)

A menszid előtt mennyivel volt peteérésed?

2009. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem görcsöltem,kevesebb volt a megszokotnál és rövidebb ideig tartott a menszeszem,p.érésem kb10-11-én lehetett!!kösszönöm a válaszokat!szerintetek akkor mitt csináljak vegyek tesztet vagy ne?
2009. febr. 2. 09:32
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha-amint írod- kb 20 napja volt peteérésed, akkor ez a baba már bőven látszik a teszteken.

Hogy tesztelsz-e vagy sem, azt Te tudod, ha szeretnéd tudni az igazat, igen, ha még kicsit reménykednél inkább (talán hiába) akkor nem.

Minden esetre gyors, egészséges babázódást Neked! :)

2009. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ha délután tesztelek akoor is biztos az igazat mutatja?
2009. febr. 2. 10:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem kell reggeli vizelet, ha délután csinálod, az is kimutatja ha babás vagy! Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!
2009. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oké meírom majd!
2009. febr. 2. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Írjál! tesztelhetsz délután is.:)
2009. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!