Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem akar gyereket, annak lesz, aki pedig mindent megadna érte, annak nem?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is sokszor feltettem már magamnak!Ilyenkor igazságtalan az élet! Például ismerek egy lányt aki elvetett egy babát,aztán szült egyet majd még két babát elvetett fél éven belül!Most lesz 3éves a gyerek a csaj meg 22! És ott a sok nő aki mindennél jobban szeretne gyereket de nem sikerül teherbe esnie,vagy ami még rosszabb hogy sikerül de számos vetélés után letesz a babáról!Van egy másfél éves kisfiam,most szeretnénk még egy babát,hamar sikerült is teherbe esnem de elvetéltem...ilyen az élet...
2011. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy sem, de szerintem a sorsát senki nem tudja elkerülni!
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívan kell hozzáállni, és lesz! Egészségesen élni, rendesen enni, sportolni, apának is.

Ahányan vagyunk, annyi féle élet. Lehet, hogy aki nem akart, de lett neki egy sor más problémával küzdd, neki se egy leányálom az élet, lehet, pont azért nem akar gyereket, mert nem voltak elég jók hozzá a szülei gyerekkorában. sok minden lehet.

Sajnos olyan is van, hogy valakinek lesz gyereke, felneveli és elveszíti. Mint két napja a tömegben a fiatal lányok...


Kívánom, hogy hamarosan megérkezzen a gólya hozzátok, csak fel a fejjel, és ne gondolj másokra.

2011. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen mostanában és is szoktam "nyavalyogni". Több olyan gyerek van a környezetemben, akik igazából csak úgy véletlenül lettek. Mi meg, próbálkozunk, de semmi.


És sajnos a pozitív hozzáállás sem segít igazából a dolgokon. Nem a pozitív hozzáállástól fog beágyazódni a petesejt és kezd el szép szabályosan osztódni.

2011. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mitől?
2011. jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek az örömhírt,de még csak halkan, hogy 8 hetes a pici babánk a pocimban:)

2 Clostys kúra, de a másodiknál már el sem mentem uh-ra,úgy voltam vele, hogy innentől nem érdekel,nekem nem is kell gyerek,élem tovább gondtalan életem,erre na bumm,de nagyon örülünk.

EZZEL IS SZERETNÉK MINDENKIBE LELKET ÖNTENI,HOGY PRÓBÁLJATOK MEG NEM EZZEL FOGLALKOZNI, TÉNYLEG AKKOR JÖN ÖSSZE, DE TUDOM,NAGYON NEHÉZ! KITARTÁS MINDENKINEK!

2011. júl. 1. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula! Legyen sok örömötök a piciben!
2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2011. júl. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!