Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Külföldön vagyok, és nem...

Külföldön vagyok, és nem tudok terhességi tesztet beszerezni. Mikor menjek a kórházba vizelet vizsgálatra? Kb.4 hetes lehetek most. Mikor jelenik meg a hcg a vizeletben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

már megjelent. onnantól kezdve ahogy beágyazódott megjelenik!

menj dokihoz ha nem tudsz tesztet venni. de miért nem?

2009. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mar van hcg a vizeletedben. Fogantatas utan kb a 10-dik napon kezd teremelodni ha jol tudom. De egyebkent a korhazban vervetellel meg hamarabb is kimutathato mint vizelettel, ugyhogy az is lehet vert vesznek.
2009. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg kint is bármelyik drogériában és nagyobb áruházban lehet kapni.

Nekem 1 hete késik és már 4 nap után kimutatta a reggeliből a mai nap meg már a délelöttinél is lehetet látni.

A Hcg mindenkinél változó mikor mutatható van akinél csak jóval késöbb ! Neked már kimardt ??

2009. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy ázsiai országban vagyok, ahol nincsenek drogériák és nagyobb áruházak. Nem vagyunk itt sokáig már... két napja késik, és vannak tüneteim. Viszont van egy jó kórház a közelben. Akkor vérvételt kérjek inkább?
2009. febr. 2. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A ver azert biztosabb mert abban hamarabb megjelennek a hormonok mint a vizeletben. A verbol mar akkor is kimutathato amikor a vizeletbol meg nem. Az elteres csak 2 nap. Tehat 2 nappal mutathato ki hamarabb vervetelbol mint vizeletbol. De szerintem ott a korhazban biztosan kapsz ra vallaszt. En ugy gondolom ha neked mar ket napja kesik akkor vizeletbol is ki lehet mutatni, tehat teljesen mindegy.
2009. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!