Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzők! Sikerült valakinek...

Hőmérőzők! Sikerült valakinek úgy, hogy csak a magas hő napján voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Tehát a naptár az ovut előző napra tette,de csak másnap délelőtt tudtunk együtt lenni.Sikerült valakinek így?
2011. jan. 17. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs de nem teljesen értem, hogy most naptármódszert alkalmazol, vagy hőmérőzöl, mert a kettő nem ugyanaz...


Minden esetre átlagosan a petesejtek élettartama 12-24 óra, ha a tüszőrepedéstől számítva ez időn belül volt az együttlét, akkor esélyes, és persze akkor is van esély, ha előtte 2-3-4 (vagy akár 5, de ez ritka) nappal együtt voltatok.

2011. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hőmérőzök.De ugye a hőmérőzés napra lebontva működik.
2011. jan. 17. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Napra lebontva működik? Hogy érted?
2011. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem érem,hogy mit nem értetek. 14-re írta a pét,de csak 15-e reggelén tudtunk együtt lenni.
2011. jan. 17. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én értem!Juppi!!!!Azt írja hogy hőmérőzik mindennap de mellette nézi a ciklusnaptárt,ami előző napra írta a pét.De csak másnap tudtak együtt lenni.

Nos ha előtte voltatok együtt,ahogy itt írták,lehetséges a dolog,még talán másnap is.De azt nem írtad hogy amikorra írta a pét akkor a hőd olyan volt e.Ezért bonyolult egy kissé a kérdésed.De a lényeg mindig van esély.Ezért ezt rövidre zártam.Azt hiszem:DDDD

Drukk!!!!

2011. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értetlenkedünk egymással!
2011. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A hőmérős diagram,naptár egy nappal előtte húzta be,mint ahogy együtt tudtunk lenni.

Így oké?:-)

2011. jan. 18. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Babás lettél?

Most mi is ugyanígy voltunk együtt, hát nagyon bízunk benne, hogy nem volt még késő.

Légyszi írd meg mi lett, legalább had tudjam mire számítsak akár rossz akár jó.

2017. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!