Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki legalább 2...

Van valaki aki legalább 2 évet próbálkozott és elment dokihoz? Mit kapott nekem csak a hőmérőzést mondták de semmit nem kaptam semmi gyógyszert? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve próbálkozunk de semmi extra. Csak akkor volt valami ha mi kisírtuk magunknak. A páromnál spermavizsgálat, nálam vérvétel. De fél évig hőmérőzés--> amire én azt mondtam, hogy létezik már hüvelyi UH, ami biztosabb is, mint a hőmérő, de a mi városunkban semmi. Így máshova mentünk, de én semmi gyógyszert nem kaptam, pedig segíthetnének már valahogy, komolyan... :S

Remélem nektek sokkal hamarabb meglesz!!

2011. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és én is szurkolok nektek!!
2011. jan. 17. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de ez szerintem elég ok arra,hogy dokit válts.ha pesti vagy,én tudok ajánlani egy jót,igaz magán.
2011. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 városban 3 orvos kezelt, mire a harmadik úgy állt hozzám, hogy akkor tegyünk is valamit.

Válts dokit! Hidd el, neki nem sürgős, hogy neked gyereked legyen.

2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hőmérőzést azért kérik, hogy lássák, hogy áll a peteérésed. Ez kezdetnek nem rossz. (Nem tudom, hogy ti milyen módszereket próbáltatok már.) De azt tisztázni kell a dokiddal, hogy mennyi ideig hőmérőzz, és utána hogyan tovább. Légy kedves, de határozott;)!

Amúgy én egyenesen a Kaáliba mennék, mert végül mindenki ott köt ki, csak nem mindegy, hogy elvesztegettek-e még pár évet... Az áraik elég borsosak, de a vizsgálatok nagy részét megcsináltathatod máshol is, elfogadják a fél éven belüli eredményeket.

2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Az rendben van szerintem, hogy addig nem kapsz semmiféle kezelést, amíg nem tudják mi a probléma.

De!!

Nem tudom elhinni, hogy ma, amikor van vérvétel, ultrahang, és még LH teszt is, a doki hőmérőztet valakivel, főleg hónapokig!!!

Ahhoz, hogy megállapítsák, van-e peteérése valakinek, elég elmennie két vérvételre!!! Egy hónapon belül!

Komolyan mondom, keress másik orvost! Első körben elküld hormonlaborba. De ha biztosra akarsz menni, akkor endokrinológushoz menj először, ő a hormonok szakértője. Ha nem akarják megcsinálni, vagy nincsenek ráérős hónapjaid, esetleg éveid, menj magánhoz. Amúgy apát is ki kén vizsgálni, mert lehet, hogy nála van a gond. Az ő vizsgálata ráadásul még csak nem is fájdalmas. ;-)

2011. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 1 év próbálkozás után mentem el nőgyógyászhoz, férjemnél sperma vizsgálat volt, nálam többszöri vérvétel, folyamatosan nézték uh-val a tüszőt, majd javasolt a doki átjárhatósági vizsgálatot, ami nem jött össze mert kijött a herpeszem, ezután kaptam clostyt, de az sem segített. Amikor már 2 év próbálkozásnál tartottunk és még mindig nem volt semmi kézzelfogható, elmentem természetgyógyászhoz akkupunktúrára, 8 hónapig jártam hozzá, mellette a nőgyógyász folyamatosan vizsgálta a peteérést uh-n, így 2 év 8 hónap próbálkozás után "spontán" összejött a bébi, gyógyszeres kezelés nélkül, pedig már kerestem lombikos orvost is.Én otthon használtam LH tesztet is. Szóval nem feltétlenül a gyógyszer a legjobb megoldás, de én biztosan olyan orvost keresnék aki jobban foglalkozik velem. Kitartást nektek, meglátod sikerülni fog.


Egy 5 hetes kisfiú anyukája

2011. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!