Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőméknek nem sikerül a...

Barátnőméknek nem sikerül a baby projekt, voltam már mindenféle vizsgálaton, minden rendben van náluk. Ajánlanátok valamilyen homeopátiás "szert"? Nektek mi használt?

Figyelt kérdés
Olvastam a barátcserje kapszuláról, menstruációs ciklusa rendben van, lehet mégis el kellene kezdenie szedni, hátha hatna? Szegényem nagyon el van keseredve, hogy ha minden rendben, akkor miért nem jön össze. (Sajnos tudom, nincs így ezzel egyedül.)
2009. febr. 2. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az E-vitamin sejtregeneráló és sejtmegújító, néha nődokik is ajánlják.

Fontos, hogy ne stresszeljen, mert a meddőség nagy %-a abból alakul ki. Le kell kötni a szabadidejét, kirándulások, programok, csaj-partyk (alkohol nélkül) pl. egy jó Activity-este, stb... ;-)

2009. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az orvosom ajánlására kezdtem szedni a folsavat meg elevitet,aztán kb. fél év és sikerült.
2009. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!