Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásról lehet szó?...

Beágyazódásról lehet szó? Lent a részletek.

Figyelt kérdés
Peteéréskor szerettük egymást a párommal és nem csak az nap, hanem a következő két napon is.Eltelt azóta 2nap és a tegnap éreztem a hasam alján enyhe szurkálásokat,a derekamba is néha bele nyílalt a fájdalom és a hasam olyan érzékennyé vált,mikor fel kelet álljak,vagy üljek,úgy egyszerűen megfeszült és nagyon kellemetlen volt.Nem tudok már nagyon hinni semmibe,még saját magamnak se hiszem el,hogy mit érzek,csalódások után már nem hiszem el,hogy sikerülni fog:(
2011. jan. 18. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így éreztem, most először!! És nem tudom miért volt ez. Néhány nap múlva esedékes a mensim. Ma meg wc papír csakis a törlésnél ilyen kávé sötétbarna színű, de nem folyik...és néha van benne pár maszat is...fogalmam sincs mi ez. Előző két nap este volt pár másodpercig tartó szúrásom is az alhasam alatt egy pontban jobb oldalt...aggódom...:(
2011. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoritok hogy sikerüljon neked is meg nekem is!!!!!:)Mikorra nem várod???
2011. jan. 18. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! nem,ez még nem beágyazódási tünet,arra még van pár napod! a magtermékenyülés után kb 7-10 napig vándorol a petesejt,majd ezután kezdi el "befészkelni" magát a méh falba-ettől számíva 3 nap képes kimutatni egy 20-25-ös teszt ha összejött valaki:)

Előfordul,hogy 100000-1 nő megérzi ha sikerült összehozniuk 1 babát...de ez a szám olyan elenyésző....

Lehet,hogy sikerült,de ezt még nem lehet tudni.Várj a nem vártig és tesztelj.(nekem előtte 1 nappal kimutatta a 25-ös teszt:) )

Szorítok Neked!!!!



Kedves 1. válaszadó! lehet hogy beágyazódásos vérzésed volt, 3 nap múlva,reggeli 1. vizeletből tesztelj!!

Szorítok Neked is!!


Írjatok,mi lett az eredmény!!

2011. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,akkor csak képzelődök,nagyon szépen köszönöm,hogy írtál,szerintem most,hogy tudom mi a helyzet nem is fogok semmit érezni:D
2011. jan. 18. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem ugyan ez volt, peteérés után pár nappal egy teljes napig (de még picit másnap is érzékeny volt)annyira érzékeny volt az alhasam, alig tudtam ülni, állni. Csodálkoztam is, hogy mi lehet, mert a peteérés az már tutira volt korábban. És baba lett belőle!!
2011. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok:)
2011. jan. 18. 10:22
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

kedves kérdező! Nagyon szorítok magunknak én is!

Én nagyon aggódom, hogy mi ez a sötétbarna folyás nálam, már most tettem be tampont is, hogy ne koszoljam be a bugyimat. Nem értem mi ez a sötétbarna...mert ilyen még nem volt. Hát jó lenne, ha beágyazódástól lenne, annyira boldog lennék!

Csak ami fura, hogy kezd múlni a mellfájdalmam, mert eddig izomlázszerűen fájt, most is érzem még, de már nem olyan erősen...félek mensi lesz. :(

2011. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a bal mellem izomláz szerűen fáj,a másik csak nagyon enyhén,nem tudom mi lehet a barna folyás,nekem mensi első napján néha szokott,de máskor nem.Én 28-ára nem várom,de nem tudok nagy reményeket kelteni magamban,mikor azt hittem ,hogy tényleg sikerült és 99%-os voltam benne és mégis a teszt negativ lett nagyot csalódtam,azután csag negativan fogom fel a dolgokat ezen a téren.
2011. jan. 18. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 28.-ára várom a két csíkos tesztet!!!

Én ma kezdtem érezni nagyon enyhe hasféle dolgokat.Nem tudom mi ez pontosan.14.-én volt az ovu teszt egyforma.:)

Várakozó álláspontban vagyok.:D

Amúgy semmi más tünetem nincs és nem is volt,ennek a hasas sztorinak sem tulajdonítok nagyobb jelentőséget.

Eddig minden hónapban eszeveszettül figyeltem a jeleket,és éreztem is mindenfélét.Most jobban örülök annak hogy nincs tünet.Viszont az ovuval pont fordítva voltam,most erőteljesen éreztem,eddig nem.

Szorítok mindenkinek,írjatok majd kinél hogy alakulnak a dolgok.Drukk drukk

2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!