Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek akkor baba vagy...

Szerintetek akkor baba vagy nem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ma késik 6. napja, a hasam alja legalább 10 napja erősen szurkál, végig azt gondoltam, hogy meg fog jönni, de nem. Kb. a 28. nap óta tesztelgetek, mindig negatív. Ma reggel, reggeli elsőből halvány pozitív lett a ClearBlue (a vonal láthatóan ott volt, párom is világosan látta, de halványan), aztán a halvány vonal kb. 20 perc elteltével egy iszonyú halvány, alig látható szellemcsíkká halványult. Utána csináltam egy 20-as érzékenységű Rossmannos teszttel is, de persze első pisi nem volt, így másodikból, totál negatív. Ez mit jelent szerintetek?
2011. júl. 7. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes. Lehet,hogy később volt pé-d és kevés a hcg-d!
2011. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pár nap múlva csinálj még egy tesztet annak már kikell mutatnia, főleg ha késöbb volt peteérésed
2011. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Beszereztem egy csomó tesztet, majd próbálgatom... Hányingerem is van, ma is és tegnap is volt, de hogy ez az idegtől, vagy babától vagy vmi rossztól van, hát azt aztán végképp nem tudom...
2011. júl. 7. 11:17
 4/12 anonim válasza:
De tervezitek a babát?
2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a babától lenne hányingered. Ezek a tünetek inkább a 6. hét kürűl szoktak jelentkezni. az én első halvány csikom, a nemvárt előtt 3 nappal jelent meg, és még vagy 5 napig halvány volt. Aztán majdnem 2 hét elteltével csináltam az utolsót (mert ennyi tesztem volt itthon) és azon már rögtön kijött a teszt csikom, előbb mint a kontroll. Szerintem várj pár napot, és csinálj új tesztet, ha baba van a dolgoban, akkor az már ott lesz egyértelműen.
2011. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szeretnénk a babát!!! Sajnos február végén volt egy vetélésem, ezért még a normálisnál is sokkal jobban szeretném, hogy most minden legyen rendben, csak fura, hogy ilyen későn lett bármi a teszten (mondjuk az elsőnél csak a 37. napon teszteltem, mert azt hittem, hogy csak szórakozik a ciklusom, tehát nem tudom, mikor lett volna ott pozitív a teszt).
2011. júl. 7. 11:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Hányingerem nekem már azelőtt volt, hogy teszteltem volna, és én csak nem várt után 2 nappal teszteltem. Hányinger mindenkinél máskor jelentkezik. Szerintem is lehet, hogy később volt pé-d, ha eddig nem jött meg az jót is jelenthet, de ne éld bele magad semmibe, az a legbiztosabb, ha nem jön meg pár nappig akkor elmész dokihoz, ha a teszt még mindig negatív. Ha terhesség állna fent, akkor meg lesz már vastagodva a nyálkahártya. Drukkolok nagyon!
2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nincs még elég hcg-d. holnap tesztelj újra reggeliből :)

sok sikert és gyere írd meg mi lett, jó??

addig drukk neked.


2 kisfiú anyuja

2011. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ugyanez volt. Hamarabb kijött a csík, mint a kontroll, de szépen elhalvanyult, majd eltűnt a tesztről. Én Coraxot csinaltam ekkor, ami tökéletes kétcsíkos lett, de mégis idegesítette, hogy eltűnt a csík a ClearBluerol. Az előző két gyerekemnél ezt a tesztet raktam el emlékbe. Szoval masnap vettem egy Gabrielt, ami full nega lett. 5 nap késéssel jött meg....


Most ebben a honapban megint csinaltam egy ClearBluet, és most mar nem tűnt el a csík :). Vagy kevés a HCG-d, vagy sajnos elkezdődött valami, amit kimutatott a teszt - hiszen nagyon érzékeny - de sajnos nem tudott rendesen megtapadni. Szorítok. Egyébként vegyél digitalis ClearBluet. 2100 forint - a sima is 2000 forint a DM-ben - és ott nem kell vakoskdni, hogy latod-e, valamint kikukazni, hogy ott van-e még a csík. Egyértelműen kiírja az eredményt.


Drukkolok nagyon!!!!!


2 kisfiú anyukaja és 7hkm

2011. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Eredményem eddig: mai xepil is pozitív, de még mindig halványan... Erről már nem tűnt el a második csík. Remélem, erősödik holnapra. Még egyszer köszi a sok választ és a drukkokat!
2011. júl. 8. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!