Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányom még szopik. Azóta...

Kislányom még szopik. Azóta 2x volt menstruációm teljessen normálisan. Most novemberben viszont nem jött meg.2x voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül elöször a mensi elmulta után pár nappal és a 24. napon. A teszt nega lett. Korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Minden tünetem megvolt,hogy meg fog jönni,de mégsem.A hasam szúr rendessen,lehet,hogy korai volt még a teszt ha a ciklus végén estem teherbe?A kimaradt menses után 4 nappal teszteltem
2008. nov. 9. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, hogy kimaradt, amikor még szoptattam. De ennek ellenére símán lehetsz terhes is. Szerintem tesztelj még egyszer.
2008. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,valamelyest megnyugtató,hogy másnál is van ilyen,hogy rendetlenkedik a vérzése szopi alatt,csak a gyerkőcöm már 21 hónapos és jó lenne ha már visszarendeződne minden.
2008. nov. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!