Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. hónapja próbálkozunk és ...

2. hónapja próbálkozunk és szeretném látni, hogy aki terhes lett az milyen görbével rendelkezett! Megosztanátok velem a terhes görbéiteket?

Figyelt kérdés

Elküldenétek ide hogy megtudjam nézni őket?2. hónapja próbálkozunk és csak szeretném látni, hogy aki terhes lett az milyen görbével rendelkezett!


ja és írjátok már oda, hogy hónaljban vagy szájban vagy hol méritek, jó?

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!


egy 8 és fél hós kisfiú anyukája


2009. febr. 3. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A babatervezők otthonán (www.babatervezok.otthona.net) van jópár terhes görbe. Ajánlom figyelmedbe.

De íme az én saját babás görbém. Én szájban mérem.

[link]

2009. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: jó látni, hogy mensi előtt lement a hőd és mégis baba lett! :) Biztató!
2009. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ismerem az oldalt, láttam a görbéket is, köszi.

Én is szájban fogom mérni. azt mondta a dokim, ha nem akarom hüvelyben, akkor mérjem szájban!

a hónalji méréssel az a gond azt mondta, ha pl. betakarózol, vagy fázol vagy meleged van már nem megbízható az eredmény. de a szád belsejének hőjét ez nem befolyásolja. megpróbálom ott mérni.

2009. febr. 3. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

[link]


szia


itt az enyém igaz nem teljes, de babás:-)

2009. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!