Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági műtét hogyan...

Átjárhatósági műtét hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Ismerősömet altatták, és két helyen van rajta kis vágás, ahol bevezették a laparoszkópiát. Én azt hittem, hogy hüvelyen keresztül megy a dolog. Nem jól tudtam, két kis vágás kell? Jujj!
2011. jan. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A röntgenes petevezeték átjárhatósági vizsgálat történik hüvelyen keresztül.Nekem ez volt,fájdalmas,de nagyon rövid ideig tart.
2011. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem HSG vizsgálatot csináltak a petevezeték-átjárhatóság vizsgálatára. Ez röntgen alatt történt. Valóban úgy ahogy írtad: hüvelyen keresztül. Először bevittek a műtőbe,ott megkaptam a csövet(amin bevezették a kontrasztanyagot) és a kontrasztanyag egy részét. Utána vittek röntgen alá,és ott telítettek a kontrasztanyaggal. Nekem nagyon-nagyon fájdalmas volt. Valószínű azért,mert az egyik petevezetőm el van záródva.Nagyon nehezen viseltem a vizsgálatot. A cső felhelyezése után el is ájultam,és a vizsgálat után is rosszul voltam(hánytam,szédültem),pedig nem vagyok egy "penye" típus...
2011. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek a köldökén van vágás és egyik oldalon oldalt. Altatásban ment a dolog. Nagyon gyengélkedik azóta is. Én is szeretnék babát, talán nálam is sor kerül rá. :(


És nektek jelentett valamit? Azóta valami biztató?

2011. jan. 21. 10:57
 4/5 anonim válasza:

a 17:00-ás válaszoló vagyok

Nekem 2 éve csinálták a HSG-t. Azóta sem sikerült teherbe esnem. Voltunk inszemináción a budapesti Forgács Intézetben 3 alkalommal....Nagyon kedvezőtlen tapasztalataim voltak ott...(a nőgyógyászom iránytott oda,mert ismerte a Forgács dr.-t).Mind a 3 inszem. eredménytelen!

Most váltottunk.Debrecenbe mentünk a Kaáli Intézetbe!Én eredetileg is oda szerettem volna menni,de megbíztam a pesti dokiban!

Nagy kár volt! Ugyanis most kiderült Debrecenben,hogy a pesti inszem. csak pénzlehúzás volt! Ugyanis egy elzáródott petevezetővel ugyan szoktak inszem.-et csinálni,de ha az első nem sikerül,akkor nem nagyon szoktak tovább kisérletezgetni!!!!Nekem meg 3-at megcsinált a doki jó pénzért,és még 3-at meg akart csinálni,mert 6 sikertelen inszem. után csinálta volna meg a lombikot!!Persze mehetett volna hamarabb a lombik 400 ezer forintért,mert adott volna 10 % kedvezmény Forgács Doktor!!!Hát köszönöm szépen!!!!! Inkább önhatalmúlag váltottunk,és most nagyon örülök,mert a Debreceni Kaáli nagyon pozitív,hihetetlenül rendesek...Jövő héten kezdjük az ingyenes lombikot :)

Szívesen válaszolok,ha van még kérdésed!

2011. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnődnek laparoszkópos műtéte volt,mint nekem is! Talán ez annyiban másabb ,hogy más problémákat is megtalálnak (ha van),nem csak az elzáródást. Viszont kicsit több a felépülési ideje!
2011. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!