Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretném meg kérdezni,...

Azt szeretném meg kérdezni, hogy van e olyan aki igy járt, és mi lett belöle?

Figyelt kérdés
elég hosszu az én problémám,de meg probálom röviden!2008.dec.22.-én volt az utolsó mensim,tehát nem kérdéses,hogy babát várok!(aminek mi nagyon örülünk,mert egy éve probálkozunk!)nem emntem még orvoshoz,mert korainak tartottam!feb.1.én volt némi barnázásom,ezért be mentünk a korházba,ahol azt mondta az ügyeletes orvos,hogy valamit érez,de ultrahangon nem látszik,mert biztos még pici,ne aggodjak!tegnap feb.2.án a barnázásbol enyhe vérezgetés lett,amit enyhe görcsök kisértek!ismét be mentem a korházba,és ott sürgösségi vérvételt csináltak,ami ki mutatta,hogy a bhcg 258 ami nagyon kevés,mert tényleg van terhesség de a 42napos terhességnek a normál bhcg-je 1000-2000 körül van!azt mondta a doki,hogy vagy most vetélek,vagy pici a terhesség ezért holnap ujra megyek vér vételre,és meg nézik,hogy az érték emelkedik,vagy csökken!Tudom,hogy ezt csak orvosok tudják,de nagyon meg ilyesztett a doki mikor azt mondta,hogy sajnálja,de szerinte vetélek!Sokat számit mindenki válasza,mert nagyon el vagyok keseredve!
2009. febr. 3. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnállak nagyon, de sajnos az a hcg ehhez a terhességi korhoz tényleg nagyon kevés, de természetesen drukkolok nektek!
2009. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél elkeseredve,ha nem marad meg a baba biztos valami oka van.Én holnap megyek orvoshoz,nekem dec 25-én volt utoljára.28-án +teszteltem 31 én begörcsöltem azóta vérzek.Kiváncsi leaszek mint mond holnap a doki.
2009. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak drukkolni tudok Nektek. Mi is egy éve várjuk a csodát és baba helyett betegséget kaptam ami két spontán vetélést okozott már.

Nagyon nagyon szorítok. Pihenj holnapig sokat. És ne izgulj, tudom bután hangzik, próbáld úgy felfogni, ha netán mennie kell(de nem fog), akkor biztos meg volt az oka. Én is mindig ezt mondtam magamnak, hogy tudta a természet, hogy beteg lett volna stb. azért vette el.


Kitartást és nagyon jó egészséget.

2009. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a hcg tényleg kevés. Én is véreztem, 1000-es hcgnél, de rá 2 hétre már 13000-re nőtt, igaz az UH-on csak petezsák van eddig, de ezt hasival nézték.

Vígasztaljon az, hogy inkább így menjen el, minthogy kromoszómaproblémával szülessen meg!

Szorítok Neked!

7 hetes kismama

2009. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz most neked,de ha elakar menni akkor azt jelenti,h nem elég egészséges.A legtöbb kromoszóma hibás magzatok elmennek korai stádiumban.Csak 13 % marad meg és születik meg beteg gyerekként.

Nekem is pozitiv teszt után 2 héttel nagyobbacska mensis vérzéssel elment.

2009. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajna kevés a HCG,nekem 2007 novemberében 6 hét és egy naposan lett először erős poz. a tesztem,és este vérzés kíséretében "rajta maradt" a babám a papíron sajnos.

De ne arra gondolj,hogy baj lesz,hanem arra,hogy még icipici és nőnie kell!Szorítok.

2009. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!