Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött már úgy össze a...

Kinek jött már úgy össze a babóca, hogy mérte a hőjét? Hőméréssel figyelte peteérését és kisbaba lett belőle. Menyi idő után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mind a két terhességem így jött össze.

Az első terhességemnél 4 hónap próbálkozás után kezdtem el hőmérőzni magam rögtön teherbe estem.

A következőnél az első próbálkozástól hőmérőztem és rögtön sikerült a baba.:-) érdemes

2011. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
GRATULÁLOK!! :) Elmondanád mire kell odafigyelnem? Hogy megfelelő időben próbálkozzunk? és mi az első jel amiből már tudtad hogy pici babó van :)
2011. júl. 25. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
ua. mint az előző 2 terhesség 1 baba :(, mindkettő 4. hónapban jött össze.
2011. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arra figyelj oda, hogy mindig rögtön felkelés után mérd a hődet.

Jó ha van egy digitális hőmérőd, a pontsság miatt!

A legoptimálisabb a hüvelyben mérni, mert így a legpontosabb.

Peteérésedkor fentebb fog menni a hőd, kb 3-5 tized fokkal. Ekkor rögtön, vagy még aznap lássatok neki a pároddal a dolognak. ;-)

A testhő egészen a következő mensiig fent szokott maradni. Ha mensi környékén se esik vissza, akkor baba van a dologban. :-)

2011. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most vagyok 23.napon a hőm reggel ébredés után 35,6 ról 36,5 re ugrott. Remélem ez jót jelent :) még csak 4 napja hogy mérem így nem tudom mi az alaphőm.De ha nő az csak jó.csak ne essen le :(
2011. júl. 25. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? A 23. Nap az elég késő. Ha most lenne peteérésed, az azt jelentené, hogy 37 napos a ciklusod. Az kicsit sok.Ugyanis peteérés után kb 14 nappal jön a mensi.
2011. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 nap alatt? 1 nap alatt nem ugorhat egész 1 fokot a hőd! tized fokokat változhat.
2011. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


5 percig mérd a hődet, ne csak a sípoló hangig, és ne a hónaljban, hanem szájban vagy hüvelyben. Akkor nem fog annyira ugrálni, pontosabb lesz a mérés. Én 3 hónapja hőmérőzök (6 hónapja próbálkozunk), és már látom, hogy kb. mikor van a peteérésem. Sok sikert!

2011. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindkét babánál alkalmaztam ezt a módszert, az első a 2. hónapban, a második a 3. hónapban jött össze
2011. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!