Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagytok, akik akkor...

Hányan vagytok, akik akkor voltak együtt a párjukkal, amikor ilyen tojásfehérjés folyásuk volt ( ovu)? Lett belöle baba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:45
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szeretném ha jó sokan írnátok!

Nekem tegnap előtt( 16án) volt peteérésem,illetve még tegnap is.de mára már nincs tojcsis folyásom.Az lenne a kérdésem,hogy 16án együtt voltam a férjemmel,rá egy 4órára hogy észleltem azt a bizonyos folyást.....lehet e belőle baba?Nálatok is volt már ilyen?Lett belőle baba?

Éreztetek valami különöset akkor az együttlét után?

2011. jún. 17. 10:48
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
micsi? milyen folyás?
2011. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
27%
húha, nem izgulod kicsit túl a dolgot?
2011. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Mit izgulnék túl,semmit.Egyszerű a kérdés de látom hogy ez a ti értelmi kapacitásotokat meghaladja.Marhára képban vagytok a testetek működésével.Majd ha tudtok irni épitő dolgokat,akkor lehet folytatni.Ja és nem muszály beirni egxy topicba ha nem érdekel.ugye?!
2011. jún. 17. 11:05
 5/37 A kérdező kommentje:

Ezzel a semmirekellővel nem kell senkinek foglalkoznia.



Várom a válaszokat a feltett kérdésemre:-)

2011. jún. 17. 11:06
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

szerintem nem írtunk semmi bunkóságot, de szex után 20 órával kb. megkérdezni vadidegenektől, hogy lesz-e baba, az szerintem túlzás, ennyi

pár hét múlva kiderül:-)

a muszáj meg j nem ly

2011. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Gondolom te még sosem gépeltél el semmit életedben.

Egyébként meg nem azt kérdeztem hogy terhes lehetek e hanem azt hogy vannak e olyan akiknek a jól időzíttett együttlét meghozta-e a gyümölcsét.nem azt kértem hogy jósoljatok.nektek volt már ilyen szitutok?

vagy van már babátok?írj

2011. jún. 17. 11:15
 8/37 anonim ***** válasza:
53%
Remélem még vár az a baba amíg nem leszel kicsit felnőttesebb gondolkodású.
2011. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Ezt miből szűrted le hogy nem vagyok eléggé felnőttes gondolkodású?

Egyébként meg azt gondolsz amit akarsz,egy nő ezt érzi.Amúgymeg több mint valószínű hogy idősebb vagyok mint te

2011. jún. 17. 11:21
 10/37 anonim ***** válasza:
36%
Akkor büszke vagyok rá, hogy 27 évesen több eszem van annál, minthogy ilyen kérdéseket írjak ki, és ilyen stílusban válaszoljak azoknak, akik próbálnak megérteni. Mert hogy nem is értem igazán, mit akarsz tudni? Mi az, hogy éreztek-e valamit a szex után? Hogy betalált a sperma, vagy mi?? Nem érezni...
2011. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!