Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Havi előtt 1-2 nappal "barnázá...

Havi előtt 1-2 nappal "barnázás" mit jelent, főleg így?

Figyelt kérdés

Holnap, holanp után kéne megjönnie. Tegnap volt pár csepp barnázás, aztán este erőssen görcsöltem (még ma is). Ma végül késő délelőtt újból barnázás. De most néha enyhe, néha erős és volt, hogy már azt hittem megjött. Mikor cseréltem volna, akkor meg megint mondhatni semmi, de az is (inkább) megint barna. Most ez mi? Sose barnáztam még havi előtt.

Pisilni nem járok sűrűbben; mellem fájt, érzékeny volt (mára mondhatni elmúlt); éhesebb vagyok. Ezek voltak már máskor is. A mai reggel kivételével 4-5 napja úgy ébredtek, hogy le vagyok izzadva. Ja, és voltunk együtt a férjemmel.


2011. jan. 21. 18:51
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben már megjött. Csak, hogy tudja ha valaki más is így jár. Aztán ha babát szeretne, még ne élje bele magát.

Már az az erős görcs is elmúlt, de azért egy olyan 24 órás időtartamban kitartott mellettem.

2011. jan. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!