Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan vkivel h pozit...

Volt már olyan vkivel h pozit tesztelt, és mégsem terhesség volt? Ha nem az akkor mi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavaros ismerősnél fordult elő ilyen.
2011. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megemelkedett HCG szint jelezhet cisztát is. Nem ijesztgetni akarlak, de én is a neten olvastam. Nem mellesleg némelyik teszt használatiján is rajta van, hogy miket jelezhet még ki. De beszélj dokival, az a tuti!:)
2011. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7 hós babám van, cisztám már volt, hétfőn reggel doki! köszönöm!
2011. jan. 21. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Írhatnál kicsit többet is,volt már mensid mióta megszültél,szoptatsz még?Milyen lett a teszted?Esetleg próbálj meg több napon át tesztelni,ha erősödik a csíkod(ha előtte halvány volt),akkor baba,ha nem akkor lehet ciszta is.Vagy nem jött meg?Érzel tüneteket?
2011. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már volt meg mióta szültem, szoptatok, és hát eléggé látszott a csík...
2011. jan. 21. 21:24
 6/8 A kérdező kommentje:
és hát már meg kellett volna jönnie, és nem, de hát szoptatás alatt előfordulhat h rendszertelen, és vmi enyhe kis görcsölést, de nagyon épp hogy érzek, és a fiamnál ilyenre nem emléxek, h lett volna, meg folyásom is van, fehér színű.
2011. jan. 21. 21:25
 7/8 A kérdező kommentje:
mintha nyomna v nemis tudom...
2011. jan. 21. 21:28
 8/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Valóban lehet pozi a teszt cisztától, de nem a sima cisztától, hanem egy nagyon ritka félétől. Nem valószínű hogy neked olyan lenne, sokkal inkább az, hogy tényleg terhes vagy megint. Nagyon-nagyon ritka az, hogy nem babát jelöl a pozi teszt.

2011. jan. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!