Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami gond lehet velem, hogy...

Valami gond lehet velem, hogy nagyon szurkál a petefészkem és a alhasomban? Aggodom ez miatt.

Figyelt kérdés
1hete már hogy nagyon fájnak a petefészkeim.De legjobban este 11 órakor kezd fájni nagyon.Tegnap iszonyuan fájt.Oldalt is szurkált meg éreztem,hogy feszül belül a hasam.Hajnalba arra keltem fel hogy meleg van pedig nem volt anyira meleg és elkezdet fájni a fejem és még hányingerem is lett.Forgolodtam egész este.nem birtam aludni.Nem birtam oldalra feküdni mert fájt oldalt és hason is fáj csak háton birtam aludni.kedzek aggódni mert ez nem természetes hogy ennyire fáj.Melleim is fájnak nagyon.Pedig voltam múlt héten csütörtökön uh-on és nem talált a doki babát vagy korai lenne.Vagy azért fáj enyire mert kiderült,hogy nagy a tüszőm és egyre csak vastagodik a nyálkahártya.Normális ez?Nagyon félek.Lehet,hogy ciszta lesz.Jaj mit csináljak.Ilyen még nem történt velem.sosem fájt nagyon a mellem és a petefészkem.November ota érzem a fájdalmat.Akkor nem fájt nagyon mint most.Decemberben is fájt egész hónapig és most is.nem múlt el.Menszim alatt is fájtak pedig nem szokott csak görcsölni szoktam és mot jauár 9én amikor megjött akkor nem görcsöltem csak szurkált a petefészkem felváltva.Mi lehet szerintetek?Félek nagyon hogy gond van.
2009. febr. 4. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék megint egy másik nőgyógyászhoz és kérnék egy teljes kivizsgálást (UH, vérkép, minden), mert ez nem normális, hogy ennyire fáj. Remélem nem lesz baj.
2009. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

SZia nekem is ez volt a bajom és a doki hétfőn megállapitotta hogy cisztám van sajna:(

Azt mondta sokat nyomkodjam erősen a jobb petefészkem és menjek vissza 1 hónap mulva ha nem szivodik fel akkor műtét.ielőbb kérdezd ki a dokid véleményét vagy menj el másikhoz.

2009. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszolónak sajnálom hogy ciszta lett attól félek,hogy nekem is az van vagy lesz.

2009. febr. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!