Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 40. napomon vagyok és már 3...

A 40. napomon vagyok és már 3 napja fájdogál, szurkál a jobb petefészkem körül. Lehetséges hogy baba vagy valami gond van?

Figyelt kérdés
A tüszőrepedésem elég későn volt - a 26. napon. Ha terhes lennék, akkor nem az alhasnak a méh körül kéne fájnia? Aggaszt hogy a petefészek körül fáj. Ezenkivül derékfájásom van és a mellbimbóm érzékeny.
2009. jan. 5. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Változó, hogy hol fáj? Mert ezekkel a tünetekkel ne adja az ég, hogy babázz, mert nagyon a méhen kívülire utalnak a tüneteid.


Ha változik a fájdalom helye, nem élesen hasít, a derékfájásod nem olyan megfázott és meghúzódott, akkor persze jöhet a pici. De az is lehet, hogy sajnos most nem jött össze.


Persze az is lehet, hogy összejött, és a tünetek ellenére egészséges terhességed lesz.

2009. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És mikorra kellett volna megjönnie, mert ha elég idő eltelt, akkor tesztelj, vagy menj el dokihoz.


Vigyázz magadra.

2009. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mikor a méhfal növekszik akkor a petevezeték is húzodik ahogy az egész belsö részed nö. ennek oka lehet a mensi vagy a baba is. ha 26. napon is volt tüszörepedésed ma már csinálhatsz tesztet az már ki kell mutatnia.
2009. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem változó a fájás helye, de viszont nem éles vagy görcsös. Olyan tompa és néha szurkálós. Olyan, mint pékor.

De a hőm felment a 26. nap után, ezért gondolom hogy akkor volt tüszőrepi.


TEsztet ma délután fogok csinálni... reggelig már nem birom ki.. és orvoshoz is megyek csütörtökön. Csak még soha nem volt ilyen, ezért aggódom.

Köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 5. 13:20
 5/10 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: általában 32 napra jön meg, de most később volt tüszőrepi, ezért gondolom mostanság kéne (nem kéne) hogy megjöjjön..
2009. jan. 5. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is a jobb petefészkem fájt mikor megtudtam h terhes vagy és ezekkel a tnetekkel járt!! persze azot a baba elment és próbálkozunk!! remélem neked is összejön!
2009. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de drukkolok hogy sikerüljön!
2009. jan. 5. 14:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Az első vagyok, ha ilyenek a fájások,és nincs babás tüneted, akkro sajna 50-50az esélye, annak, hogy baba, vagy nemvárt jön. (derékfjás és mellérzékenység is lehet a nemvárt jele:() Drukkolok.


Mi lett az eredmény?

2009. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

A teszt negativ lett, de lehet hogy még korai volt megcsinálni.

Egyébként azóta a hasam alja középen fájdogál meg bal oldalt lennt. A jobb oldali fájás elmúlt.

Ha nem jön meg hétfőig, akkor megismétlem a tesztet. Bár már nem nagyon reménykedem, mert egy csomorrontást is összeszedtem.. :-(

2009. jan. 6. 07:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,

kitartást, ha most még negatív, várj egy kicsit akkor a teszttel.

Remélem összejött a babó:)

2009. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!