Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek után előfordul...

Negatív tesztek után előfordult Veled, hogy mégis várandós voltál? SOS!

Figyelt kérdés

4et is teszteltem...7 hete nem jött meg.

30éves vagyok, 2babás és most Canesten kúpot kell használnom, mert antibiotikumot szedtem valami nagyon erőset és kárt okozott odalent.

A doki a hét elején azt mondta, hogy lát valamit de nem tudja még megállapítani, hogy baba-e, menjek vissza 3hét múlva...járt már hasonló módon valaki???


2011. jan. 23. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont most vagyok elég szar helyzetbe. 23 éves vagyok és a napokban tudatosult hogy lehet hogy terhes vagyok. Ha igen a 18. hét már. Szerdán megyek orvoshoz. Két tesztet csináltam egyet az eleje felé negativ volt. MIvel sokszor kimaradt töbször volt olyan hogy nem jött meg honapokig aztán minden rendbe volt nem rohatnam rögtön az orvoshoz. pár hete hogy még mindig nem jött meg csináltam még egy tesztet az is negativ. De mostmár sokat olvastam fejlődés változásokrol. Nagyon sok hasonlosagot tapasztaltam amit eddig csak minden másnak tudtam be. (bőrviszketés, pisilés, sötétedő anyajegyek, orrvézés, az elején mell feszesedés most meg tök lágyak. De nem is tünt fel. ) A télnek tudtam be a felfazast egyéb mást. Az foggalmam sincs mi van de a hasamba 3 napja éreztem először bugyborékolás szerűt. Azóta most a legerősebb (ma délután szinte folyamatosan. Ez is lehet hogy csak belek működése, de holnap regel jelentkezek be minél hamarabbra orvoshoz. Soha nem voltam még terhes, nemtudom mit kéne éreznem. A teszt 2 hete is negativ volt. De a hasam viszont nőtt.Láthatóan sokat.Mivel még nem voltam terhes nem tudom hogy az vagy e vagy nem, de ha van valami véleményed az esetemről szivesen olvasnám.
2011. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Holnap megyek dokihoz,mert negatív a teszt,de késik egy ideje,a dokim ajánlotta hogy 2naponta teszt,de hétfőre vár...


Kiváncsi vagyok arra is hogy veletek mi van?Írjatok,ha tudtok valamit!

2011. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló , én is nagyon kíváncsi vagyok mi lesz veled. Mintha már olvastam volna a gyakorin mostanában ilyet, az is te voltál. Ha van eredmény valahogy jelentkezz. Szereted volna a babát?
2011. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szeretnék még babát, de úgy 3-4 év múlva. Igen, én írkáltam másféle képpen is a kérdést. A kisebb babám 16 hós, a nagyobb 5 éves lesz, szóval még nem kellene, de hát ez van. Ha jön, jöjjön, jut neki szeretet:-D

Írjatok Csajok hamar!!!

2011. jan. 24. 08:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Most már 8hete várom, hogy megjöjjön. Csináljak tesztet? A doki két hét múlvára vár engem, addig kitépem a hajam...
2011. jan. 24. 09:09
 6/15 Judit20 ***** válasza:
Szia! Nekem 17 napja késik a mensim! 2 negativ teszt a dokinál multhéten voltam nem mondod semmit csak mennyek vissza jövö héten! Nekem is fájnak a melleim megjön érzésem van állandoan álmos vagyok! Én szeretném ha az lennék és te?
2011. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy 3 évmúlva...mert most még a Pici nagyon pici, 16 hós és a nagy sem túl nagy még, 5éves lesz...szóval még ne legyek, de annak drukkolok, aki az szeretne lenni!

[link]

Ezen írja egy nő, hogy 11hetes volt, amikor az tesztje poz lett, előtte mind neg...

2011. jan. 24. 12:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Valaki??? ÍRjatok!!!
2011. jan. 24. 14:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztosat nemtudok mondani. Ez a legrosszabb időszak. Bár én az elsőt várom, ha várom.Neked a 3. lesz. És nem érzed? Ilyenkor azt mondják már tudják hogy mi van ha niincs teszt se orvos a megérzések miatt.Nekem is ez van hogy negativ de közbe nem jött meg 12 hete.Nem akarok többet tesztelgetni mert kiborit h mindig negativ de ugy erzem van. majd a doki megmondja. porábald elterelni a figyelmed foglalkozz a másik két gyerekkel.Szerintem nem olyan gáz a ha kevés idő van köztük és gyorsan jön a következő. Később könnyebb lessz. Ha 2-3 évesk lesznek csak leülteted öket együtt jatszani. ha mentek valahova együtt eljátszanak. ha több a korkülönbseg a nagyobb a kisebbet cseszteti...nem egy érdekli öket. én tudom, mert a tesóimmal igy voltunk akivel 1 év van közütnk jol megvoltunk egesz gyerekkorunkba eljatszotunk egyutt barhol voltunk idöseb tesom aki 4 evel idöseb mindig külön mert már hozzánk nagynak erezte magat.. kisebbik tesom aki meg 6 evel fiatalabb mindig egyedul van szinte szüleimel együt mennek de unatkozik mert "egyedul" nem tud mit csinalni. Szerintem nem is oylan rossz ha most jön a következő és nem 4-5 év mulva!

Hát ennyit tudtam hozzászólni:)

Ja és hogy a munka meg a gyerek? Az én szüleim 5 gyerekkel is dolgoztak anyukám még a 9. honapban is és soha nem volt hogy most 1 evet vagy 2 öt otthon "ült"Minidg megoldottak valahogy és mégsem vagyunk elhanyagolva és nics szülöi hianyunk. amikor tudott velunk volt amikor nem nem. Mikor kicsik voltunk vitt magaval. Na jo talan az elsö par honapban többet volt otthon.Nehéz de nem megoldhatatlan

2011. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én spec már dec végén éreztem vmit, amikor is mégcsak kb. két hete lehetett, hogy megfogant.

Attól félek, képes vagyok bemagyarázni magamnak.

Ingerlékeny vagyok, állandóan éhes, és nagyon fáradékony!

És feszül a hasam alól, szóval olyan húzódó-fájó, szóval eléggé olyan, mintha...

Nem is tudom, végülis igazad lehet, kedves utoljára válaszoló. Talán ha kell jönnie, most jöjjön, csak attól tartok, a középső nem fogja megkapni mindazt, amit szeretnék neki adni...na majd meglátjuk, úgyis fogok írni, mi a helyzet.

Várom, hogy többiekkel mi a helyzet!

2011. jan. 24. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!