Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha maszekhoz megyek első...

Ha maszekhoz megyek első ízben várandós gondozásra, hogy kiderüljön hivatalosan is, hogy babát várok, milyen vizsgálatokat végez el? Miket fog kérdezni? Először nőhöz szeretnék menni, aztán a többi nem lesz maszekos. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Ja, és hány hetesen mentetek? Hogyan kezdtétek, mikor beléptetek? Mennyit fizettetek?
2011. szept. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha utána nem akarsz maszekhoz menni, akkor elsőre is felesleges, de te tudod.


8 hetesen érdemes menni, akkor már szívhangnak is lennie kell. Megvizsgál, megkérdezi az utolsó menzeszed időpontját, védekeztetek e. Utána majd időpontot kell kérned UH-ra ha ő nem csinálja meg. Az hogy mennyit fizetsz orvos függő. Van aki 10ezret kér, van aki meg 3-at.

2011. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem is vagy a kezdetektől végig maszek, vagy annak az egy vizsgálatnak az árát se dobd ki.
2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Na én pont így jártam, h elsőre a magándokimhoz mentem, mert fogalmam se volt mi a teendő ilyenkor. Én már az időpontkérésnél mondtam neki a telefonba, h pozitívat teszteltem, és szeretném ha megvizsgálna. Na mire elmentem hozzá, addigra már nem emlékezett mi a "problémám", így újra el kellett mondanom. Csinált egy max. 2perces hüvelyi uh-t, és mire felöltöztem, addigra a férjem kezében volt is egy fotó, a szinte semmiről. Merthogy túl korán mentünk, és még csak egy pont se látszott, csak az üres petezsák. Mérges is voltam kicsit, mert a doki megjegyezte, h később kellett volna menni. Dehát honnan a csudából tudhattam volna, hisz első baba. Szerintem neki kellett volna megjegyeznie még az időpontegyeztetéskor, h mikor érdemes menni. Ja, és ezért a max. 10perces beszélgetésért kért el 5000et. Hát nekem nem érte meg egyáltalán! Azt hiszem akkor épp csak 5hetes voltam, de lehet még annyi se. Úgy 7hetesen mentünk először a körzetishez, ott, egy másik ajtónál azonnal sorra kerültünk az uh-ba (a magánnál időpontra mentünk de még így is vártunk fél órát!), és már látszott a picike. És csak képért kell fizetni, aki szeretne. Itt egy ezres.


Én nem mennék a helyedben egyszer se a magándokihoz, ha később nem hozzá akarsz járni.

2011. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végig maszekhoz járok 28 hetes vagyok.Első alkalommal mindent kikérdezett utolsó mensi védekezés stb.Én azt hittem 4 hetes vagyok de kiderült,hogy 8 hetes már volt szívhang is.Általában 10ezret kér de minden hónapban csinál uh és a kombinált és integrált tesztere is ő vette le a vért.Eddig csak a cukor terhelés miatt kellett menni szakrendelőbe.sőt az NST is ő csinálja a rendelőbe.nem kevés a havi 10ezer de megéri.és szülésnél nem mondja megy mennyit kér.
2011. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!