Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem holnap kéne megjönnie,...

Nekem holnap kéne megjönnie, de semmi görcsölést nem érzek, tegnap este picit fájt a derekam, peteérés előtt és után csináltuk 2. nappal, ez talán jó? A beágyazódás mikor van?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
jo lenne,ha valaki választ adna,mert szeretnénk gyereket!Ja és a melleim is érzékenyek,és meg vannak keményedve, már vagy 5napja.Az elözö mensim jan 1-én volt,de csak 4napig tartott és nagyon görcsöltem,(nem szoktam ennyire!)Lehetséges,hogy terhes vagyok?Elöre is Köszönöm
2008. jan. 26. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már az előző mensid is rövid volt, akkor hamar egy tesztet!! Lehet hogy már akkor babás voltál, és azóta már olyan 9-10 hetes pocaklakód lehet :)


Hát ugye a peteérés durván félidőben van, utána 3-4 napig vándorol a pete, tehát a várható mensi előtt olyan 10 nappal van a beágyazódás.


Itt sok jó dolgot találsz:


[link]

2008. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet kedden de negativ lett!Sajna:(
2008. jan. 26. 15:58
 4/5 A kérdező kommentje:
fehér tejszerü folyasom is van!
2008. jan. 26. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hogy mi lehet veled, de lehet baba! a negativ teszt lehet rossz!!nem lehet tudni!!:S a legbiztosabb ha elmész dokihoz!!

szoritok!!!

4 Hetes Kismami

2008. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!