Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, nem korai még?...

Mitől lehet, nem korai még? Jan 16-án volt meg utoljára a mensim, azóta 20.23.30.-án voltunk együtt párommal tegnap óta szinte félóránként kell mennem pisilni még éjszaka is..

Figyelt kérdés
nem érzem, hogy fellennék fázva de ha sikerült is összehozni a bébit még korai lenne a sűrűn pisilés NEM???
2009. febr. 4. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem korai tünet ez a pisilés, mástól is lehet. Annyira nem is tipikus tünete a terhességnek, (mint pl. a menszi elmaradása), csak ha más terhességi tünetekkel együtt párosul.

Sajnos várni kell még, de kitartás! ;D

2009. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jan. 15-én volt meg a mensim, és nekem is sűrűn kell jránom pisilni, de ez állandóan így van nálam. Lehet, hogy megvastagszik ilyenkor a méhnyálka és a méh is megduzzad egy kicsit és ez okozhatja. Ez szerintem jó jel, mert ha elég vastag a méhnyálka akkor be tud ágyazódni a baba. Én hétfőn voltam UH-n (19.nap) és a méhnyálkám 14mm volt. Nálad is most kell kezdődnie a beágyazódásnak. Nekem tegnap óta fájdogál, szurkál a hasam és tegnap volt egy 3 tizedes hőcsökkenés, mára viszont vissza felment a hő. Nálad van valami jel, mit tapasztalsz? Remélem mindkettőnknél jól fog végződni a ciklus.
2009. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem is tudom olyan mintha egy nehéz súly lehúzná a méhemet ,tehát érzem hogy van.egyszer-egyszer beleszúr de más nincs.
2009. febr. 4. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem inkább mintha belülről néha a bimbómba nyilalna egyébként nekem sem fáj a mellem, pedig eddig minden hónapban a peteérés után hozzá sem lehetett érni. Hátha biztató ez a jel!!


Utolsó válaszoló

2009. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a méhet mellnek olvastam, de nekem is elégé nehéz, olyan megjön érzésem is van, mintha zsibbadna, nekem éjszaka fájt jobban most nekem is csak bele bele szúr.
2009. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is jan. 15-én volt meg utoljára. Kb 10-11-ére nem várom (de már nagyon türelmetlen vagyok). Vannak enyhe tüneteim: étvágytalanság (mindenbe beleeszek 1-2 falatot aztán félretolom) néha enyhe hányingerrel, derék fájdogálás, fej fájdogálás. De mivel ez még korainak tűnik és nem akarom beleélni magam semmibe egyenlőre akár valami vírust is beszedhettem... majd meglátjuk.
2009. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. nekem barátnőm nemrég szült, neki a sűrű pisilés csak később jelentkezett, de gondolom ez is mint minden más ember függő.
2009. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Reméljük mindannyiunknak összejött nektek első baba lenne??
2009. febr. 4. 13:03
 9/17 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem igen, és elképzelni sem tudom, hogy milyen lesz ha terhes leszek!!
2009. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem igen. Utolsó két hozzászólás az enyém.


Adri

2009. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!