Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megjőtt, akkor 14...

Ha ma megjőtt, akkor 14 nappal előtte pém volt, vagy tüszőrepim? Kérlek irjatok, mert nagyon kiváncsi lennék.14 nappal ezelőtt, pozit mutatott az ovuteszt, meg előtte való nap is, de mi csak a 2. pozinál voltunk együtt, igaz, hogy már késő éjszaka.

Figyelt kérdés
Ezek szerint lecsuszhattunk a dologról? Még csak most kezdtem el ovutesztelni, ezért próbálom belőni, mikor is volt ovum.
2009. okt. 4. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
A 2 pozi ovutesztet sem értem, nekem vaterás van, és egyik teszt sem olyan volt , mint amiket irtok, hogy erős csiknak kell lenni. Csak egy picit volt halványabb, mint a másik csik. Vagy vegyek drágább tesztet, amin másként látszik?
2009. okt. 4. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:
nehéz a kérdés, de szerintem az biztos, hogy volt pé-d, a tüszőrepedés viszont nem 100%, de nem is kizárható. Lehet, hogy tényleg későn voltatok együtt. próbálkozzatok újra a jövő hónapban, remélem, sikerül!
2009. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rajta leszünk az ügyön. Köszi a választ. Most szeretnénk a két gyerekünknek egy kistesot, de nagyon várat magára. Most leszek 29 éves, az elsőt 20,5 éves koromban szültem. Nagyon hamar össze is jőtt, a második is egyből sikerült, na de most meg nem akar jönni. Pedig mi már nagyon várnánk a picit, a tesokkal együtt.
2009. okt. 4. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Peteérés előtt 2 nappal több az esély a fogantatásra. Meg ha minden passzol, akkor is csak 30 % esély van arra, hogy elsőre összejöjjön. Sok sikert!
2009. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!