Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet látni ilyenkor valamit...

Lehet látni ilyenkor valamit már az UH-on?

Figyelt kérdés
34 napja volt az utolsó mensim első napja, 24 napos a ciklusom. Mennyi idős lehet a baba?
2011. jan. 24. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A petezsák már biztosan látszik, ha hamar megtörtént a beágyazódás, akkor már talán szívhang is lenne. Ha egy hét múlva mész vizsgálatra, akkor viszont már tuti lesz szívhang.

5+1 hetes vagy ma.

2011. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és nem látta!!!
2011. jan. 24. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:
de meg is mit mondott?tesztet csinaltal?pozitiv lett?
2011. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 eszo ***** válasza:

szia!

ne aggódj..az még nem jelent semmit, ha nem látta..ha nagyjából 5 hetes vagy, akkor megvastagodott méhnyálkahártyát látott 10mm felettit, meg esetleg, ha uh-t is csinált, akkor egy nagy fekete foltot, ami a petezsák..kb ennyi..

egy hét múlva rendelt vissza? mert akkor már többet tud majd mondani..2 hét múlva meg szívhang is lesz..nyugalom!

2011. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3 hét múlva megyek vissza azt mondta addigra már biztos lehet látni vagy nem. És meglátjuk hogy megjön-e vagy sem!
2011. jan. 24. 12:44
 6/12 A kérdező kommentje:
jah és a teszt 14. én kellett volna megjönnie 15.-én teszteltem negatívat, de kiröhögött a doki hogy az még nagyon korai volt.
2011. jan. 24. 12:45
 7/12 eszo ***** válasza:

15 óta eltelt 9 nap..miért nem csinálsz egy másikat?

amúgy doki hogy vizsgált? mondott vmi konkrétat? uh?

2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
konkrétan azt mondta 25mm cystát lát, csinált rákszűrést 3 hét múlva lesz eredménye azt mondta egyenlőre nem lát babát de ha megyek vissza az eredményekért akkor már lehet tudni mi van hogy még mindíg kimarad a mensim vagy babás vagyok vagy megjön...
2011. jan. 24. 13:02
 9/12 eszo ***** válasza:

hát, érdekes..én azért csinálnék egy tesztet a napokban!az biztosabbat mond..

de akkor az is lehet, hogy csak a ciszta miatt késik!!!

2011. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul a ciszta is produkálhat pozitív tesztet. Viszont az is előfordul, hogy a korai terhesség előhozza a cisztát, nekem is volt ilyen a 7. hétig.

Szerintem menj el egy másik orvoshoz jövő hét elején, addigra kb hat hetes leszel, akkorra a petezsákot már tutira látnia kell, hogyha babát vársz.

Nekem terhesség gyanút 5+4 hetesen írtak először a lapomra, akkor a doki megvastagodott méhet észlelt, de még nem küldött UH-ra, csak visszarendelt 2 hét múlvára. Akkorra lett szívhangja is.

2011. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!