Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam kivizsgáláson, és a...

Ma voltam kivizsgáláson, és a dokim vérvételre küldött, mert megvastagodott méhnyálkahártyát látott. Ha valóban terhes lennék ilyenkor már nem kellenne valamivel többet látni?

Figyelt kérdés
Szerinte még az elözö ciklusomban eshettem teherbe, mivel az utolsó menzim, ami január 23-án volt csak 3 napig tartott, görcsök nélkül és kevés vérzéssel. Ha így számoljuk már 6 hetes terhesnek kellenne lennem.
2009. febr. 9. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már többet látni egy méhnyálkahártyánál. Ha terhes vagy, valószínű később fogant.
2009. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már többet kellett volna látnia, ha valóban hat hetes vagy, akkor már van petezsák is
2009. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap lesz a vérvételem eredménye, de úgy látszik a dokim tévedett :-(
2009. febr. 9. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos, hogy Ő tévedett.

Nekem sem látott semmit dec 18-án, ezért én is a vérvételen kötöttem ki, pedig én is 6 hetes voltam. Jan 5-én (kb. 2 hét múlva) már látott mindent, még szívhangja is volt a babámnak...

Kitartás...

13 hetes kismami

2009. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, holnap délig nagyon lassan fog teli az idö.
2009. febr. 9. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért hajrá!

Az orvosok sem istenek és tévedhetnek! A vérvétel nagy valószínűséggel ki fogja mutatni, hogy mi a helyzet.

2009. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha nagyon szupi az uh, akkor is van esély arra, hogy egy 1cm-nél kisebb babát+petezsákot észrevegyen(4mm-1cmig bármekkora lehet), el tud bújni.

Holnapig bírd ki:)

2009. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A doki mondta hány mm a nyálkahártya vastagsága?Csak azért kérdezem mert velem is ez volt,hogy megjött és mensi alatt nem görcsöltem de nekem 6napig tartott de akkor is össze vissza.És ha terhes lennék akkor én is az elözö mensinél eshetem teherbe ha az vagyok!Gratulálok neked!6Hetes már uh-on kell látnia már.

2009. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!