Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem előtt állok, miért nem...

Inszem előtt állok, miért nem sikerül olyan sok mindenkinek? Én nagyon bízok benne.

Figyelt kérdés
Írna akinek sikerült az első iszem? Debreceni Kaáliba járunk.
2011. jan. 24. 14:56
 1/3 anonim válasza:

Azt, hogy miért nem sikerül olyan sok mindenkinek azt nem tudom. Mi azon kevesek közé tartozunk akiknek sikerült. Én pont a százalékos arányok miatt el sem akartam hinni, hogy pozitív lett a teszt. Szerintem nálunk a nőgyógyászati műtétek után visszamaradt hegek okozhatták a problémát, mert nálam és a páromnál is minden oké volt. De ez sem 100% csak egy lehetséges verzió (5 évet vártunk a babára)Én azt tanácsolom minden inszemes és lomikos leendő kismamának, hogy hinni kell a csodában, és akkor meg fog történni.

13+5 km

2011. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ti hova jártatok?
2011. jan. 25. 08:58
 3/3 anonim válasza:
A Budapesti Kaáliba.
2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!