Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Facelle terhességi tesztet...

A Facelle terhességi tesztet (csík), a nap bármely szakában el lehet végezni vagy csak reggel? Mik a tapasztalatok a tesztről, megbízható?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá leírás, azon mindig rajta van, hogy mikor kell elvégezni, és milyen időkorlátban mutatja a helyes eredményt...
2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs hozzá leírás, mivel a tapasztalatok érdekelnek és ha csak reggel végezhető el, akkor másik tesztet választok.

Azért köszi a választ!

2011. jan. 24. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden tesztet el lehet végezni napközben is DE ha a cél a mielőbbi terhesség kimutatása, akkor minden teszt esetében célszerű a reggeli első vizeletet használni, mert az a legtöményebb, abból a legkönnyebb pozit tesztelni korán.
2011. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet használtam. A meg nem jött menstruációm napjának reggelén már halvány pozitívat mutatott (pedig a doKi szerint nem középidőben történhetett a fogamzás, hanem napokkal később), rá három napra erős csík volt. Most 6 hetes vagyok. Nekem megbízható volt.
2011. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 24. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én mesi előtt vagyok 2 nappal.ezt ma délelőtt csináltam FACELLE teszttel,nem első vizelettel

[link]

2011. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.megfordítottam a képet így talán jobba látszik

[link]

2011. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2011. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia én is ezzel a tesztel teszteltem mensi előtt 2 nappal,nem reggeliből pozitivat,és még 5 tesztem volt ebből pozi igy,nálam bevált.
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!