Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitív lett a One...

Ma reggel pozitív lett a One Step tesztem. Akkor biztos, hogy terhes vagyok? Mennyire megbízható ez a teszt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha + akkor tuti!Általába megbízhatóak a mai tesztek!Gratulálok!
2010. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem anno azt mondták,hogy hamis + eredmény nincs.igaz,én is megcsináltam még 4 tesztet,mert nem akartam elhinni az eredményt.úgyhogy én is szívből gratulálok,vigyázz magatokra!
2010. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Én még nem teljesen hiszem el, már több, mint egy éve próbálkozunk. Most meg olvastam olyat, hogy valakinek egyik nap 3 tesztje + lett, másnap 3 tesztje -, így egy kicsit megijedtem...
2010. febr. 16. 08:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Én csak egy tesztet csináltam és a + lett!Nem is gondolkoztam tovább ilyeneken,mert tudtam,hogy terhes vagyok!Nem jött meg,feszült a cicim!Szerintem akinek + az is marad!Aki meg azt mondja,hogy másnapra - lett az tuti,hogy csak szellem csíkot látott a + teszten!Nyugi!Kismama lettél!:-)21 hetes kismama
2010. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, hogy ismét írtál! Most már sokkal nyugodtabb vagyok. :-)
2010. febr. 16. 08:49
 6/13 anonim ***** válasza:

One Step teszt az egyik legjobb (szerintem)

Hidd csak el nyugodtan az eredményt,gratulálok:)

2010. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm mindenkinek! Lassan kezdem elhinni! :-)
2010. febr. 16. 08:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok.Mikor teszteltél?Hanyadik ciklusnapodon?
2010. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Általában 28-30 napos ciklusaim vannak, és a 28. napon teszteltem. A csík pedig rendesen látszik, halványabb ugyan, mint a kontroll csík, de normálisan látszik, félhomályban is. És elég hamar ki is jött, nem kellett perceket várni:-)
2010. febr. 16. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
gratula neked! Mit nem adnék egy pozitív tesztért!!!!!!
2010. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!