Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok minden összejött, egész...

Sok minden összejött, egész nap bőgtem, mellé meg elszívtam jó pár cigit(pedig nem szoktam). Nem kéne már undorodjam ezektől?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 8 dpo-n és nagyon sok minden összejött a mai nap(család, munkahely). Hihetetlen rosszul vettem pedig nem szoktam és egész nap bőgtem. Mellé meg én hülye elszívtam jó pár cigit(pedig nem szoktam hisz babát szeretnék ezért ne kövezzetek most meg légyszi).

Csak azt kérdezném hogy nem kéne ettől már undorodnom ha netán volt beágyazódás?


2009. febr. 4. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél máshogy van, vki semmitől sem undorodik végig, vki meg mindentől...de cigit mellőzd
2009. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze tudom. Tiszta hülye vagyok. Fél karom odaadnám egy babáért nemhogy ezt a vacakot.
2009. febr. 4. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Dohányoztam a terhességem első heteiben kievett az ideg.. És nem undorodtam tőle... Most hányok a füst bűzétől is... kellett pár hét a szervezetemnek, mire védekező mechanizmusa bekapcsolt...

Nyugi...

(van olyan aki a második trimig nem szív, mert mindentől hányt, utána napi egyet szivot)

2009. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél másként van. Attól mert nem undorodtál a cigitől még nem biztos hogy nem vagy terhes. Szurkolok!

(De a cigit dobd el)

2009. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ma vagy a 8. dpo-n,akkor elvileg most a napokban ágyazódik a baba... Tehát, még annyi HCG sincs a szervezetedben, hogy a tünetek jelentkezzenek. Általában a mensi kimaradása után jönnek a tünetek, ha jönnek...

A cigit mellőzd, ha babát szeretnél. Próbálj máshogy megnyugodni, pl. friss levegőn séta, rágógumi...

2009. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Nektek gratulálok.
2009. febr. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!