Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, és idegessége...

13 hetes vagyok, és idegességemben elszívtam két szál cigit. Eddig nem gyújtottam rá, de most totál kiborultam. Nagy baj ez az egy szál? Tudom hogy jót nem tesz és már megbántam.

Figyelt kérdés
Légyszi ne ítéljetek el emiatt, de a párom elhagyott és egyedül nem tudom fizetni a törlesztőt a lakásra. Teljes kétségbeesésemben gyújtottam rá, úgy éreztem ha nem tehetem meg, az idegeim teljesen összeomlanak.
2009. ápr. 16. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de most már próbálj meg erős maradni és vigyázz magatokra. Én is dohányoztam az elején, mert nem tudtam hogy babát várok,és szerencsére nem lett semmi baj.Sajnálom ami veled történt, ha nem lehet helyrehozni a kapcsolatotokat, akkor próbáljatok meg minél hamarabb megoldást találni, mert az idegeskedés nem tesz jót, és nagyon sokat árthat a babának.
2009. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem, és nem is fogok többet rágyujtani, csak a hirtelen sokk hatására tettem. Nem tudom mi lesz így. Eléggé el vagyok keseredve.
2009. ápr. 16. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is így jártam mint te,csak nekem három gyerkőcöm van,két éve építkeztünk,hitel hitel hátán,ő meg lelépett.Nehéz ez így,tudom,de kitartás,nekünk erősnek KELL lennünk!Csak én már a terhességem végén jártam,csúnya,de én is elszívtam pár szál cigit.Próbáld megállni,és ne aggódj,ettől a két száltól nem lesz baja a picinek.Kitartás!:-)
2009. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sem lesz baj ennyi cigitől!

Azért milyen dolog ez??? Ha elhagynak egy kismamit még ki sem borulhat, mert árt a Pocaklakónak! Néha olyan igazságtalan az élet! Nekünk nőknek egy csomó dologban erősnek kell lennünk, bezzeg a férfiak...

Szerencsére az én Párom egy tünemény, de ettől függetlenül kiakadtam és nagyon sajnállak!!! Tényleg próbálj erős maradni és csak a Bébikédre gondolni!

2009. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két szál cigivel még nem árthattál.Próbálj a babádra és magadra koncentrálni,most ti vagytok a legfontosabbak.Ilyen pasit meg kiherélni kevés lenne,(bocsánat) de ha menni akar hát menjen,ilyentől jobb mihamarabb megszabadulni,szerintem hosszútávon jól jártál.
2009. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem a párom 15 hetes koromban hagyott el. Nagyon nehéz volt, s bizony én is elszívtam pár szál cigit idegességemben. Lelkiismeretfurdalásom volt nekem is nagyon. Azóta 3,5 kilós babám megszületett, most 5,5 hónapos, s - lekopogom - minden rendben van. Szóval amiatt a pár szál cigi miatt ne izgulj! Sokkal fontosabb, hogy magaddal törödjmost, mert tudom, hogy pocsék egy állapot! Én egy barátnőmmel elutaztam 1 hétre, hogy eltereljem a figyelmem. De az is jó, ha elkezdesz valami újat csinálni: nyelvet tanulni, üveget festeni, esténként hatalmasat sétálni, kétnaponta fagyit enni, szóval bármit, amit úgy fogsz fel, hogy ez neked jár, egy kis kényeztetés.

Drukkolok neked, de hidd el, hogy minden jóra fog fordulni!!!!!

2009. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Remélem minden jobb lesz. Megkértem nővéremet költözzön ide hozzám pár napra, hogy ne legyek egyedül. Majd kitalálok valami elfoglaltságot, a nyelvtanulás jó ötlet.
2009. ápr. 16. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!