Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol veszitek az ovu tesztet?

Hol veszitek az ovu tesztet?

Figyelt kérdés
Én a DM-ben vettem az imént CORAX és 2400Ft. Mindenhol ennyi, vagy csak én megtaláltam a legdrágább helyet? Nem használtam még, és nem értem azt, hogy "gyűjtse össze a vizeletet" Nem elég ha mondjuk reggel pisilek és azzal tesztelek?
2009. febr. 4. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszvesz.hu-n vegyél, ird be a keresőbe hogy lh teszt és ki fogja dobni. drinoczi@vivamail.hu ide irj egy e-mailt és küldeni fog neked postán 20 db 2000 ft de tudsz rendelni bármennyit. Én is innen veszem hónapok óta. Délután csináld, kb. ugyanabban az időben, 5-6 körül és előtt kb. 2 óráig ne igyál sokat. Egy pisit kell összegyűjteni egy edénybe és belemártani ezt a csikot.
2009. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen rendeltem, mindig hamar megérkezett, és megbízható. A terhességi kazetta is megbízható.

2009. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Babaprojekt-minden ami baba


Itt a link: [link]


Nagyon gyorsan megjön a csomag, és megbízható! :)

2009. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!