Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingelés során a sperma a...

Pettingelés során a sperma a hasamra és a mellemre került. A barátom elkente rajtam, majd kis idő után, amikor már "megszáradt" a barátom megujjazott. Mennyi esélye van, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

már lefeküdtem a barátommal(természetesen védekeztünk..és időben megjött)és már nem egyszer pettingeltünk.mindig figyelünk,hogy előváladék se kerüljön belém,általában ő elégít ki elsőnek,hogy ezzel is próbáljunk vigyázni..

mivel 16 éves vagyok,az anyum nagyon félt,hogy teherbe esem.lehet,hogy most csak azért parázok,mert anyukám féltése belémrögződött?és emiatt merülnek fel bennem kételyek?


2009. febr. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Meddig életképes a spermium?


Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

2009. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nyilván kicsi az esélye de nem nulla...egy kézmosásnyi idő miatt kár kockáztatni...
2009. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Nem nagy a valószínűsége hogy terhes lehetsz ha az ujján nem maradt "friss sperma",mert hamar elhalnak,de legközelebb azért mossa meg a kezét mielőtt megujjazna!
2009. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%
A barátodnak ne haragudj, nem sok esze van, de mondjuk te sem voltál egészen 100. Hiba volt, igaz kicsi rá az esély, hogy teherbe ess, de azért nagyon is megvan rá... Ez nem játék, gondolom nem szívesen vállalnál be egy abortuszt, szégyenülve az egész család előtt, ráadásul a te korodban rendkívüli veszélyei lehetnek. Az előző hozzászólónak teljesen igaza volt, egy kézmosáson semmi sem múlik.
2009. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"A barátodnak ne haragudj, nem sok esze van, de mondjuk te sem voltál egészen 100"


Ezzel vitáznék. neked is biztos volt már oylan hogy annyira elkapott a hév vagy annyira izgalomban voltál,hogy nem voltál elég ovatos, ilyenkor maskepp gondolkoidk az ember ezért ne szolj le senkit. nem feltetlenul buta az akit "megrészegt" egy szerelmi felfokozott izgalmi állapot.

A többiben igazad van, van esély a teherbe esesre (kb 1%.

2009. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt természetesen elismerem,higy kissé felőltlenek voltunk..de szerintem nem mi vagyunk az egyetlenek,akikkel előfordult már ilyen.köszönöm a véleményeket..igyekeztem utána járni hasonló eseteknek és egy kissé nyugodtabb vagyok.egy hét múlva kellene megjönni-e.a következő alkolomnál tuti figyelünk majd mindenre!
2009. febr. 5. 16:53
 7/7 anonim válasza:
komoly?? most lehet az ember terhes ettől? mármint ha a termékenységi ciklusa után is volt egy két nappal lehet terhes egy megujjazástol???
2011. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!