Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, ezért nem...

Babát szeretnénk, ezért nem védekezünk már fél éve. Menzeszem rendszerint 24-26. - napra jön meg, sosincs "rendes"28-napos ciklusom. Lehet így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mérem a reggeli hőmérsékletem, amiből kiderült, hogy van peteérésem, méghozzá a 21. - napon. Ebben az időszakban (előtte is utána is) többször voltunk együtt, mégsem lettem állapotos! Lehetséges, hogy a rövid ciklus miatt, illetve, hogy a 21. -napon van a peteérés?
2011. jan. 25. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tennéd fel a görbéd? Tuti hogy a 21. napon van pé-d? Mert ha így van valóban, akkor a luteális fázisod 3-5 nap, ami nem elég arra hogy a pici be tudjon ágyazódni (mivel pé után 7-10 napra ágyazódik be).

2011. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha csak a ciklus hosszát nézzük, az nem befolyásolja a terhességet, nekem is 26 naposak általában,(de volt már 23-24 napos is) és én rögtön teherbe estem , egy próbálkozással

viszont nekem a peteérésem a ciklus közepén van, általában a 13. napon (mióta szültem van köztes vérzésem, és a hasam is fáj, azért tudom pontosan a peteérés időpontját)

2011. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tabletta mellett szokott régen 26 napra megjönni, majd mikor abbahagytam, akár fél évet is kihagyott. A párommal utána csak hétvégenként jutottunk egymáshoz, de rá fél évre összejött a pozitív teszt :)

A természetgyógyászom először rendbetette az emésztésem, mert a rossz ritmus csak kínlódást, zavart okoz a testben. És fontos a folyadékpótlás, minden órában 1 pohár vízzel megvan a napi adag.

Sok sikert!

2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Szerintem is kevés az idő a beágyazódáshoz, ezen tud az orvos segíteni? Érdekes, mert szerintem a 20-21.-napon van a peteérésem, akkor volt a hüvelyváladékom olyan, amilyennek kell lennie, illetve a hőm is akkor esett le. Most van a menzeszem 2. napja, reggel megmértem a hőm, és 36.8 volt. Nem kellene ennek lemennie ilyenkor?

2011. jan. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!