Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk...

Megszakítással védekezünk több mint egy éve most mikor peteérésem volt akkor is mert megbeszéltük ha véletlen becsúszna akkor a sors akarta és boldogan várjuk van esély rá szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás egy olyan "védekezés" amivel sokáig szerencséd lehet, aztán egyszer majd nem lesz. Egy gyereknek kér ember közös akaratában illene megszületni. Vannak párok ahol egy véletlen becsúszott gyerek nem okozott gondot, de van ahol a "megállapodás" ellenére úgy lépett le az apuka, hogy vissza sem nézett. Ezért én veszélyes helyzetnek, vékony jégnek gondolom az ilyen módon való gyerekvállalást.
2011. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt fogamzásgátlót szedtem és már több mint egy éve abbahagytam azóta csináljuk megszakítással mert babát szeretnénk csak én még várni akarok vele hogy tisztuljon a szervezetem a cigit is még csak 5 hónapja raktam le, de ha előbb jön már nagy baj nem lehet belőle hiszen már a cigi is undort vált ki csak belőlem ha valaki mellettem dohányzik annyira elidegenedtem tőle!
2011. nov. 15. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3 éve megszakítással "védekezünk" mert nem lenne baj a baba.

Nem lettem terhes, de ez nem mindenkinek válik be.

Ha babát akartok meg rajta nem kell már tisztulni...

2011. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem hogy már soha többé nem veszem vissza a cigit! És lehet tényleg most már élesben is tervezhetnénk... :)
2011. nov. 15. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
mi 4 éve védekezünk igy nem lettem terhes, szerintem élesben mehet már a dolog:)
2011. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!