Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom most mi van. Ma...

Nem tudom most mi van. Ma teszteltem pozitívat halvány de ott a másik csíkocska is de mégis megjött. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
spontá vetélés
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*spontán
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

óóóóóóó drágám sajnálom én is voltam már így :C


múlt hónapban medi lab-ot vettem halvány csíkom lett de ahhoz képest erős nem kellett a szemét erőltetni az embernek és mi történt MEGJÖTT SAJNA


Most megint ott tartok,hogy már megkellett volna jönnie,vagy ma MEG KELLENE jönnie,de megint halvány csík,de simán látszik.Még hunyorogni sem kell.


sajnos ez van de én sem csinélok több tesztet várok idáig is azt csináltam.....


neked meg mielőbbi Áldott állapotot kívánok.

2011. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,én is így voltam!Halvány pozi után két héttel elkezdtem vérezni,és elvesztettük a babánkat!
2011. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 eszo ***** válasza:

hát 2 lehetséges válasz van.

1.szar volt a teszt és becsapott

2.tényleg elkezdődött a folyamat, de megszakadt és spontán vetélés lett..


mindenesetre sajnálom..bármelyik is történt..

kitartás és sok sikert a köv. hónapra!!

2011. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1,a teszt lehet szar volt nemtudom-de akkor most is szar mert most is elég erős halvány lett

2,aznap mentem az orvosomhoz,10 perc múlva vérvétel a HCG szint FULL negatív


na ezt adjátok össze

2011. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 eszo ***** válasza:

hát elég sok szar minőségű teszt lehet ám a piacon..

de ez tényleg érdekes történet..az a ciki, hogy ilyenkor minket néznek hülyének..elmész dokihoz, hogy pozi a teszted, aztán ő meg kideríti, hogy negatív..:-((

2011. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és hogy jött meg?Úgy ahogy szokott?Azért csinálhatnál még egy tesztet.
2011. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok de én ezt nem értem. Aki egyszer így járt ok. De ki már többször , és babát szeretne, elballag a nőgyógyászhoz elmeséli mi volt, és kap utrogestan hüvelykapszulát, esetleg még duphastont, és minden hónapban elkezdi szedni peteérés után. Ha pozitív lesz a teszt nem hagyja abba, hanem szépen használja a 12 hétig, ha nem lesz pozi a teszt abbahagyja és megjön neki.

Évekig küzdöttünk a babáért, és igen is minden követ megmozgattunk azért, hogy legyen. Ez csak 1 lehetőség a sok közül. Simán lehet, hogy csak progrszteron hiány van.

Akinek meg sokszor fordul elő, alapos kivizsgálás.

2011. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 11+6 Km.
2011. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!