Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík a 28...

Halvány második csík a 28 napos ciklus 32. napján, majd két napra rá, a 34. napon a halvány csík még halványabb. Akkor ezek szerint nem sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlthét szerdára (jan.19.) nem vártam és nem is jött. Teszteltem már 20-án a reggeli elsö vizeletböl, Clearbule teszttel halvány pozitívat. Vasárnap a 32.napon megismételtem, szintén Clearblueval késö du. - erösebb pozitív lett! Nagyon örültünk neki!!! aztán ma a 34. napon, csak úgy (én hülye....) délelött elhasználtam egy X-epil tesztet, amin talán volt egy nagyon halvány második csík, de lehet csak oda képzeltem...Nagyon elszomorodtam, volt még egy tartalék Clearblue tesztem és persze azt is elhasználtam, az eredmény pedig nem olyan lett amire számítottam - a vasárnapi teszthez képest halványabb... A menstruációs ciklusom elég szabályos, 28. napra szinte mindig megjön (ha nem 28 akkor inkább egy-két nappal korábban), holnap lesz egy hete, hogy késik. Terhességre utaló jelek nem nagyon, vagy szinte nincsenek is: a melleim feszülnek picit, ill. érzkenyebbek. Ennyi. A teszt ami aggaszt... hogy lehet hogy két nappal korábban még erösebb a második csík, most meg... nem értem.... esetleg járt már így valaki és lett belöle baba? Válaszaitokat elöre is nagyon köszönöm Nektek!
2011. jan. 25. 16:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem egyforma a két teszt érzékenysége ,ennyi!Gratulálok!!!!!!!
2011. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy nagyon, bár igazad lenne és nyugodtan örülhetnék... nem merek... a teszt teljesen elbizonytalanított... az orvossal pedig nagyon jól tudom, hogy legalább még egy hetet (de lehet kettö még jobb lenne) várnom kell.... hát várok... de lehet nem is kell, mert megjön addig... tudom negatív vagyok, de nem merek örülni...
2011. jan. 25. 16:42
 3/30 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, ott van a picur a pociban. A mai teszteknel nem volt eleg hcg a vizeletben.
2011. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 eszo ***** válasza:

ez így van..a Clearblue sokkal több vizeletet szív be, és ezért mutatja hamarabb..egyébként lehet,hogy mind2 25-ös..

de a CB az egyik legmegbízhatóbb!


az hogy mikor milyen halvány, vagy erős..attól függ mennyire koncentrált a vizelet, szóval mennyi benne a HCG. a reggeli egyértelműen a legjobb ilyen szempontból..a d.u-i kevésbé..

szerintem ne aggódj!

ott van az a babó!

max. 1-2 nap múlva csinálj egy új tesztet..de reggeli 1.pisiből!

én GRATULÁLOK előre is!

2011. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek, aranyosak vagytok! Holnap reggel tesztelek újra, bár annyira megijedtem most, hogy lehet holnapután lesz belöle... Köszönöm a bátorítás, nagyon jól esik!!!!
2011. jan. 25. 16:48
 6/30 eszo ***** válasza:
100%

figyi, az mindenképp bíztató, hogy késik, és azóta sem jött semmi menzire utaló "dolog"..na meg mégiscsak van már 2 pozi teszted!!

azért írj majd, ha megcsinálod a döntő tesztet!!!!:-))))

2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
:) mindenképpen írok akármi is lesz az eredmény! igen, pozitív lett, de tudod nem az/nem olyan, amire mindenki, vagy legalábbis akik babát szeretnének, titkon vágyik: az az egyértelmü, összetéveszthetetlen, mindenféle fényben, közelröl, messziröl jól látható erös pozitív! :)
2011. jan. 25. 16:59
 8/30 eszo ***** válasza:

tetszett ez a megfogalmazás:-)))

olyat lehet csak hetek elteltével tesztel az ember..

nekem már egy halvány pozi is jóó lenne!!:-)majd 30.-a körül kiderül nekem is..

2011. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
:) már most nagyon-nagyon drukkolok Neked!!!!!! tudom még nagyon korai, ha jelek még nincsenek is, de esetleg megérzés? ... régóta próbálkoztok? nagyon szorítok azért a pozitív tesztért!!! (annyian vannak akik már a nem várt napja elött halvány pozitívat tesztelnek, utána meg jönnek az erösebbnél erösebb pozitív tesztek :) nem értem én ezt... ill. értem, de akkor sem... :) na ezt most jól megaszontam..
2011. jan. 25. 17:27
 10/30 eszo ***** válasza:

ja..értettem..és rendi vagy, hogy szorítassz..

hát mi tavaly március óta próbálkozunk..hamar össze is jött, mert májusban +-at teszteltem..ez is érdekes volt, mert 22-én még full negatív volt, 24-én meg már abszolut láthatóan pozi..nekem szépen erősödött is, de aztán barnáztam..és hosszú történet, de júni elején missed ab. lett a vége..na és azóta meg nem jött még újra össze..pedig már nagyon jóó lenne!

2011. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!