Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint ma lett...

Ciklus.hu szerint ma lett volna pém, ovu teszt viszont halványabb mint tegnap. Ez most mit jelent? Tetek lehet baba? Ilyenkor mit mutat az esti ovu teszt?

Figyelt kérdés
Párommal múlthét csüt-péntek-szombat voltunk együtt (elutazott szombat este). Szerintetek lehet baba? Ilyenkor mit mutat az esti ovu teszt? Vagy lehet kimaradt a pém? A ciklusom nem teljesen rendszeres, 28 nap és 32 nap között mozog.
2009. márc. 3. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes!Ha a párod sejtjei kibírják azt a pár napot(szombat,vasárnap)Elvileg 4 napot is élnek,sőt helyenként még a 7-et is ráírják bár sz.tem ritka.

Az ovu teszt az Lh hormont mutatja ki ami 1-2 napig termelődik és az váltja ki az ovulációt(pé.)

Az LH után 18-48 órára rá van a pé.

Amikor már a vizeletedben van(amit a teszt kimutat),akkor már kiválasztódásra került és a véredben már csökken.

Sok sikert.

2009. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu nagyon jó a menzi jegyzetelésére, de nekem például 1 héttel hamarabb volt pé-m, mint ahogy írta. Inkább mikroszkóppal figyeld. Nekem ez most derült ki, és 6 hetes vagyok, 7 hó után.
2009. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízhatatlan a ciklus bejegyzése a görbén ,mármint a pé.-el kpcsolatban.Nálam legtöbbször később van mint ahogyan bejelöli a vonallal.
2009. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!