Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány második csík a 28...

Halvány második csík a 28 napos ciklus 32. napján, majd két napra rá, a 34. napon a halvány csík még halványabb. Akkor ezek szerint nem sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlthét szerdára (jan.19.) nem vártam és nem is jött. Teszteltem már 20-án a reggeli elsö vizeletböl, Clearbule teszttel halvány pozitívat. Vasárnap a 32.napon megismételtem, szintén Clearblueval késö du. - erösebb pozitív lett! Nagyon örültünk neki!!! aztán ma a 34. napon, csak úgy (én hülye....) délelött elhasználtam egy X-epil tesztet, amin talán volt egy nagyon halvány második csík, de lehet csak oda képzeltem...Nagyon elszomorodtam, volt még egy tartalék Clearblue tesztem és persze azt is elhasználtam, az eredmény pedig nem olyan lett amire számítottam - a vasárnapi teszthez képest halványabb... A menstruációs ciklusom elég szabályos, 28. napra szinte mindig megjön (ha nem 28 akkor inkább egy-két nappal korábban), holnap lesz egy hete, hogy késik. Terhességre utaló jelek nem nagyon, vagy szinte nincsenek is: a melleim feszülnek picit, ill. érzkenyebbek. Ennyi. A teszt ami aggaszt... hogy lehet hogy két nappal korábban még erösebb a második csík, most meg... nem értem.... esetleg járt már így valaki és lett belöle baba? Válaszaitokat elöre is nagyon köszönöm Nektek!
2011. jan. 25. 16:32
1 2 3
 11/30 eszo ***** válasza:

jah, egyébként vmiért most van egy kis sanda megérzésem..nem tudom miért, mert tüneteim még úgy nincsenek..csak ..háát nem tudom. már tesztet sem tartok otthon, meg pár hónapja bevettem a "leszarom tablettát" :-)

lehet az használ!


amúgy a hétvégére nem várom..

2011. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom ami történt... :( hát akkor pedig még jobban drukkolok, mert igazán megérdemelnéd azt a pozitív tesztet! sajnos nekem is volt már egy terhességem ami nem sikerült, 15. hétben voltam amikor elment a baba... :( de ez is hosszú történet. lényeg, hogy nagyon drukkolok Neked!!!
2011. jan. 25. 17:40
 13/30 A kérdező kommentje:
:) de aranyosan írtad :) és nekem is kell abból a "leszarom" tablettából!!!! hogyan lehet erre szert tenni?:) én is, én is!!!
2011. jan. 25. 17:43
 14/30 eszo ***** válasza:

ez is hihetetlen a számomra..alig van manapság olyan nő,akinek ne lett volna már min. 1 sikertelen terhessége..meg lassan már mindenki megszenved 1 gyerekért..


én az elején azt hittem, hogy szépen abbahagyom a gyógyszert, beáll a menzi..megfigyeltem a pé-t, és na akkor most ..és már sikerül is..ahaaaaa..talán a tündérmesékben!

pedig fiatal vagyok, egészséges..párom is..úgyhogy ezen se lehet már kiigazodni..bezzeg aki "bűnös életet" él, meg szarik mindenre, annak véletlen is becsusszan..ez olyan igazságtalan!


na, nem panaszkodok!


várom a fejleményeidet!:-)

2011. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 eszo ***** válasza:

jahh:-)

sajnos a leszarom tablettához nem olyan egyszerű hozzájutni..nekem is sok csalódott hónap kellet,mire kifejtette hatását..

mostmár nem szedek semmit..se folsav, se vitamin, se teák, se anyám kínja..nem számolgatok..csak nagyjából megérzem mikor van pé..nyilván akkor azért jobban rágyúrunk, de már nem az van, hogy hú..ma kell..hajrá..hanem ha van kedvünk..

majd jön ha akar..


persze nem mindig működik ilyen jól ez a tabi:-) néha vannak visszaesések..de most tűrhető:-))

majd küldök neked is:-))))

2011. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van és én ezt egyáltalán nem nevezném panaszkodásnak!


mindenképpen írok a fejleményekröl, ahogyan remélem majd Te is! :)

2011. jan. 25. 17:51
 17/30 eszo ***** válasza:
persze, írok én is..
2011. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
te csinálod jól! csakhát igen, nem egy vagy két hónap próbálkozás kell ahhoz, hogy valaki hozzájusson a "leszarom" tablettához... és igen, igen, küldjél majd nekem is lécci belöle, mert ez a sok szorongás és görcs és drukk, ez nagyon nem kéne...csak hát.... szóval ide azzal a "leszarom'" tablettával de izibe ám! :)
2011. jan. 25. 17:59
 19/30 eszo ***** válasza:

igen, ezt nehéz elérni..és mondom: ÍGY SEM MINDIG HAT!!


na, holnap ha megcsinálod írjál!mára lassan lépek!

mikulásmentes éjszakát! :-)

2011. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen! ha holnap megcsinálom a tesztet, természetes hogy írok! További szép estét Neked!
2011. jan. 25. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!