Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan számoljam ki hogy...

Hogyan számoljam ki hogy mikor van peteérésem, hogy ha nem rendszeres a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem rendszeres,és soha nem is volt az,általában 28,29,30,31 napra jön meg!

Mikor kezdjem az ovulációs tesztet?

Utoljára 30napos volt és 12-én jött meg!

Köszönöm!


2011. jan. 25. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld meg magad figyelni, a nyálkás folyás, azt meg is érzed, mint ahogy én is, napokba lesz a pésem, a ciklus.hu szerint 28án. de már tegnap elkezdtük az együttléteket vagy hőmérőz. itt találsz olyan kérdéseket melyek alapján megtanulhatod.
2011. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ovu tesztet még én sem próbáltam csak azt a bizonyos nyákos folyást figyelem, csak azzal én sem vagyok teljesen tisztában, hogy amikor megjelenik, akkor kell próbálkozni, vagy rá 2-3 napra?Mikor a legjobb?
2011. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!