Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációkor lehetséges az...

Inszeminációkor lehetséges az ikerterhesség? Mennyi az esély hogy elsőre összejön a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahány petesejted érett, annyi baba lehet. Nekem egyszer 3 érett, persze nem lett baba.
2011. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet iker terheség,de nem biztos hogy annyi amennyi érett petéd van mert lehet egy petéjű iker is.

Azt hogy mekkora esélye van ,hogy elsőre sikerül sok mindenen múlik.

Azon is múlik ,hogy melyikőtöknél van probléma.Én holnap megyek inszem utáni tesztre,de mig várakoztam az inszemre volt aki a 3-ra várt volt akinek a 2. után beültetse lesz.

2011. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik ismerősöméknél vagy a második, vagy a harmadik inszem sikerült. Most 3 érett petesejtet látott a doki, de egy baba van. Most lehet kb 9 hetes.
2011. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első inszem sikerült, 3 érett petém volt. Az első megfogant azonnal, a második baba pedig 6-8 napra rá (otthon). Nem tudtam azelőtt ilyen lehetőségről, és szerencsére mostanra már majdnem egy súlyúak és minden rendben.

Inszem előtt a tüszőrepesztőből véletlenül nem fél, hanem egész adagot adtam be magamnak, és az utolsó hormonadag is véletlenül magasabb lett. Talán ez volt a szerencsém, de azért ez nem "recept", nagyon aggódtam, hogy baj lehetett volna a figyelmetlenségből (rosszul olvastam el a felírt adagokat).

2012. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!