Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kora terhességben előfordulhat...

Kora terhességben előfordulhat tejszivárgás? A teszt negatív, de késik a mensim.2. baba lenne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sajna, ha késik, viszont a teszt negatív, akkor szerintem nem vagy babás, csak "csúszik" a ciklusod.Én is így vagyok.5-6 napot késik,32-33 napos a ciklusom, de sajna a végén mindig megjön...
2011. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a tejed is szokott folyni?
2011. jan. 26. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult, hogy kb. amikor meg kellett volna jönnie,színtelen folyadék szivárgott a mellemből.Boldog voltam, mert babás jelnek hittem, de nekem akkor megjött.

Remélem neked most sikerült,ha nem jön meg, tesztelj még egyet pár nap múlva, és irány a doki.Sok sikert.

2011. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem színtelen,hanem ugyan olyan mint amikor szoptattam...


Remélem baba lesz...:D


És remélem neked is minden összejön amit szeretnél.

2011. jan. 26. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Végül mi lett?Baba vagy hormonok játéka?Most én vagyok hasonló cipőben,ezért érdeklődöm.
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hormonok,de ki is lett kezelve...
2011. ápr. 8. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már rendben vagy!És jöhet a bébi!!!Szorítok!
2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!