Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos! Nem repedt meg...

Nagyon fontos! Nem repedt meg a tüszőm és nem jön meg a menzim. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Bocsánat tegnap már irtam.Ma kellett volna dokihoz mennem de szabin van sajnos ,majd csak hétfön tudok menni hozzá.Nem repedt meg a tüszőm ,a 20-dik ciklusnapomtol pár napig véreztem,kaptam rá proverát de nem jött meg a menzim a gyogyszer utáni hétbe ,azért kellett volna ma dokihoz mennem.Clostit szedek.Azért nem kaptam tüszörepesztöt mert nem volt a környéken.Nem érzek fájdalmat,a tesztem negativ:(meg fog jönni?Ki járt már igy és mi lett?köszi
2011. jan. 26. 13:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 36-odik ciklusnapomon!Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. jan. 26. 13:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Létszi segitsetek elvagyok keseredve.Szeretnék már Kisbabát..sajnos volt már egy elhalt terhességem..köszönöm szépen!
2011. jan. 26. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy kivizsgáltak-e már minden téren, és vannak-e egyáltalán olyan tüneteid, amik erre utalhatnak, de nekem pl. PCO-m van, enyhe inzulinrezisztenciától és ezért nem repednek meg a tüszőim.

2011. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

köszi.Mindenre nem vizsgáltak még,eddig nem volt még ilyenem,clostit szedek,sajnos tüszörepesztö elmaradt ebben a honapban.Baj ha várok hétföig?.Két éve probálkozunk:(

2011. jan. 26. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:
És neked voltak tüneteid??Mik?Nekem azt mondta a doki hogy 30mm-esre megnött erre kaptam proverát de nem jön meg a menzim.Ez a 30mm-es ez ciszta ?Vagy mi?Kicsit tudatlan vagyok ezen a téren.Köszi
2011. jan. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!