Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 8. dpon-n tartok, és olyan...

A 8. dpon-n tartok, és olyan érzésem van, mintha már megjött volna. Előfordulhat mensis érzés ilyen korán?

Figyelt kérdés
Szaladgálok a wc-re, hogy tényleg megjött-e, de csak az a "fortyogós" érzés van. Melleim 2 napja fájnak, bár inkább elnehezültnek nevezném ezt az érzést. PMS lenne ilyen korán?
2009. febr. 5. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a beégyzódás! Reméljük!!!!!
2009. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 9dpo-n. És tegnap kezdődött ugyanez nálam is.(remélem nem a mensit érezzük mind a ketten). Nekem ma reggel hasmenésem is volt(mint mensi előtt), pedig most nagyobb dózisba iszom a palástfüvet és annak épp székrekesztő hatása van. Hát reméljük a legjobbakat.


Drukkolok

Egy éve küzdő sorstársad...

2009. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó lenne! Az előbb voltam wc-n és kicsit megtapogattam a méhszájam környékét, tlejesen fel van húzódva, és elbújt baloldalon, amit eddig még sosem tapasztaltam!

Utolsónak: mi még "csak" 5 hónapja küzdünk. Remélem mindkettőnknél jó vége lesz! Mert a mensim még tényleg korainak venném...

2009. febr. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!